Акуратний щоденний та святковий манікюр

На сьогоднішній день, для кожної людини, яка звертається за послугами в салон краси, найголовнішим критерієм вибору між безліччю салонів і приватних майстрів є якість пропонованої продукції та послуги. Великий асортимент продукції та послуг – це добре, але якість набагато важливіша. Для клієнта головне отримати якісну послугу, щоб повернутися до закладу ще не раз з упевненістю того, що результат не тільки виправдає, а й у рази перевершить очікування.

Манікюр в Ірпені недорого, швидко та безпечно.

Завдяки індивідуальному підходу до кожного відвідувача нашого салону, налагоджується контакт між клієнтом та майстром, а це вже п’ятдесят відсотків відмінного результату, що задовольняє очікування відвідувача. Наші майстри манікюру легко зможуть втілити найнеординарніші бажання, досягти найвищого результату. Салон краси «Bloomare» в Ірпені — те місце, де завжди приймуть з усмішкою та розумінням, вислухають та докладуть усіх умінь та навичок, щоб створити бажаний дизайн нігтиків.

Що ви можете замовити у салоні краси «Bloomare»

Перелік послуг, майстрів нігтьового сервісу в салоні краси «Bloomare» має досить широкий спектр. Якщо вам потрібен якісний та стійкий манікюр, у нас можна скористатися комплексним переліком процедур та послуг, які зроблять ваші нігті ідеальними.

Наші майстри манікюру можуть вам запропонувати:

  • Нарощування нігтів;
  • Манікюр за допомогою гель-лаків та звичайних лаків;
  • Французький манікюр;
  • Манікюр зі стразами, із застосуванням голографічних ниток;
  • Дзеркальний манікюр та інший сучасний модний дизайн нігтів;
  • Догляд за руками та лікування шкіри рук.

Ми гарантуємо якість продукції, яка використовується при комплексному догляді за руками та вашими нігтиками.

Нас обирають, бо:

  • У салоні краси в Ірпені зібралися майстри, які люблять свою професію та люблять створювати красу, перетворюючи життя інших людей. Усі майстри манікюрної зали мають дипломи, що підтверджують їхній високий рівень професіоналізму. Крім цього вони постійно розвиваються в цьому напрямі б’юті промисловості.
  • Ми використовуємо при роботі тільки якісні матеріали, лаки, інструменти, а також дотримуємося всіх санітарних норм, дбаючи про безпеку наших клієнтів.
  • У нас відмінне співвідношення ціни та якості, що дозволяє отримувати якісні послуги за демократичною ціною.
  • Всі витратні матеріали ми використовуємо лише одноразового використання, а ті, що використовуються, багаторазово проходять багаторазову дезінфекцію.

Ми намагаємося радувати та дивувати наших клієнтів, тому вдається до залучення лише сучасних, неординарних, іноді навіть авторських технік та дизайну, щоб створити справді оригінальний манікюр. Також варто відзначити професіоналізм майстрів нейл-індустрії нашого салону краси, що підтверджується відвідуванням неймовірної кількості постійних клієнток.

Якщо вас зацікавили послуги професійного майстра, ми чекаємо на вас за вказаною адресою!