Чим відрізняється хороший манікюр?

Яка дівчина не мріє про доглянуті ручки? Прийти в гарний салон з привітними майстрами, розслабитися, забувши про справи, і вийти у світ доглянутою та оновленою! Щоб похід до майстра приніс лише позитивні емоції, а манікюр і педикюр (Ірпінь) довго тішили естетичність, важливо зрозуміти, чим відрізняється хороший манікюр від посереднього.

Вибір типу манікюру

Нігтьова пластина, тип шкіри та кутикули відрізняється у кожної людини, а тому і підбирати вигляд манікюру варто індивідуально. Дівчатам із щільною шкірою більше підійде класичний обрізний, з тонкою та сухою – апаратний. Такий підхід дозволить уникнути зайвого травмування, утворення задирок, а також забезпечить доглянутий вид нігтик надовго.

Гігієна – основа якісної роботи

Хоч би який був салон (Ірпінь), манікюр повинен проводитися стерильними інструментами. У хорошому закладі вам завжди попередньо оброблять руки санітайзером, майстер дістане манікюрне приладдя із запаяного пакета, а робоче місце виглядатиме бездоганно чисто.[read_more id=»1″ more=»Читати далі»

Майстер використовує якісні інструменти

Запорукою гарного манікюру є заточені інструменти. Якщо майстер нехтує доглядом за ними, це не тільки приносить клієнту дискомфорт під час роботи, а й провокує появу задирок та «махристості». Обов’язково варто звернути увагу на пилки. Вони повинні бути в хорошому стані, одноразовими або індивідуальними для кожного клієнта. Якщо пилки «злизані», посидіти доведеться довше, а результат може бути гіршим.

Перевірені матеріали для роботи

Придивіться, які гелі та лаки використовує майстер. Матеріали від надійних виробників носитимуться довше і не завдадуть шкоди здоров’ю. Дешеві гель-лаки невідомих марок не тільки можуть швидше сколюватися, а й часто викликають алергічні реакції.

Покриття наноситься рівно та акуратно

Напливи, залита кутикула, нерівності – це ніяк не може претендувати на якісний манікюр. Хороший майстер манікюру в Ірпені завжди вирівняє нігтьову пластину, побудує гармонійну архітектуру нігтики, нанесе покриття під кутикулу і ніде не забарвить шкіру. Таке покриття виглядатиме дуже доглянуто і не почне псуватися першого ж тижня.

Форма нігтів правильна та однакова

Професіонал з першого погляду визначить, яка форма нігтів підійде клієнтці, і обережно додасть потрібну форму. Складну форму можна відкоригувати нарощуванням.

Великий вибір дизайнів

Навіть якщо дівчина любить однотонне покриття, їй хочеться різноманітності. У хорошому салоні завжди запропонують багатий вибір відтінків, а, якщо до смаку оригінальніше рішення, — майстер охоче прикрасить нігтики стемпінгом, стразами або розписом. Чим кращий салон, тим різноманітніший набір декоративних матеріалів.

Щоб клієнти залишалися задоволеними, добрі салони обирають професійних майстрів. Звертайте увагу на рекомендації, вибирайте салони, які зберігають свою репутацію, і тоді ви завжди залишитеся задоволені своїм манікюром.