Дитяча мода на зачіски

Вже з дитинства дитина починає відвідувати перукаря. У питанні вибору зачіски дуже часто дитина хоче мати зачіску як у своєї мами, це стосовно дівчаток. Тому багато мами практикують такі сімейні походи до салону краси, де крім маминого укладання, можна зробити стильну дитячу стрижку. У салоні краси «Bloomare» Ірпінь візьмуться за подібну послугу і ще більше підкреслять вдало обраним укладанням сімейну схожість матері та доньки. Окрім жіночих зачісок для дівчаток, на хлопчиків чекають не менш стильні модельні стрижки та зачіски.

Якщо говорити про зачіски для дівчаток, то жіночі майстри-перукарі в Ірпені працюють у салоні «Bloomare» запропонують такі прості у повсякденному догляді та самостійному укладанні модні стрижки, як:

  • Ультракороткий «гарсон» (під хлопчика, з рівним проділом) або «піксі» з розташуванням пасм волосся проти їх росту. Каре всіх типів, від класичного до рваного і подовженого.
  • Фігурний боб — зачіска, яка дозволяє упорядкувати, навіть неслухняні ваші локони.
  • Романтичні та фантастичні зачіски, при створенні яких застосовуються французькі кіски та декоративні прикраси.

Якщо говорити про зачіски для хлопчиків, то і для них знайдеться безліч варіантів стильних та модних зачісок. Сучасні тренди – це не тільки класичні чоловічі укладання, а й асиметричні рвані чубчики, хвостики на потилиці, поголені віскі, різноманітне забарвлення в некласичній колірній гамі, а також класичні дреди та африканські кіски, які носять хлопчики.

Перший візит до перукаря не повинен викликати у малюка страху та негативних емоцій. А для цього потрібний не тільки правильний настрій, а й компетентний і делікатний майстер, який вміє знайти підхід до маленької дитини. Майстер повинен відчути настрій дитини та підібрати до неї ключик, щоб розташувати її та зробити красиву та стильну зачіску. Якщо змалку прищепити бажання періодично відвідувати разом з батьками майстра зі стрижки та укладання, то такі спільні походи, по-перше, прищеплять дитині те, що вона повинна стежити за своїм зовнішнім виглядом, а по-друге, ефективно зміцнять спільні сімейні цінності. У дитині з’являється мотивація і бажання стежити за собою, вчасно доглядати своє волосся. Ми раді допомогти вашій дитині придбати стильну та оригінальну зачіску, а також навчитися вчасно стежити за своїм зовнішнім виглядом.