ІМІДЖЕВІ ПОСЛУГИ

фарбування брів


Докладніше

оформлення брів


Докладніше

мікроблейдинг брів


Докладніше

нарощування вій


Докладніше

корекція вій


Докладніше


ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ? НАПИШІТЬ НАМ У ВАЙБЕР

ІМІДЖЕВІ ПОСЛУГИ

Не всі дівчата можуть похвалитися тонким відчуттям прекрасного та гармонійного у своїй зовнішності. Це з безліччю моментів: особливостями сприйняття, відсутністю вроджених здібностей, і навіть з банальним відсутністю часу, що можна присвятити собі. Незалежно від причин, ситуація можна виправити. У цьому допоможе широкий асортимент іміджевих послуг у Bloomare.
Що включають наші іміджеві послуги?
Іміджеві послуги — це комплексна робота з вашим стилем, вибір найвдалішої зачіски, макіяжу, корекцію форми брів, нарощування вій та виправлення невеликих недоліків овалу обличчя за допомогою мікроін’єкцій.
Звичайно, ефект від процедур підкреслить професійний макіяж (Ірпінь має можливість користуватися послугами наших візажистів). Наші майстри підберуть вам варіанти декоративної косметики для повсякденного використання, для урочистого вечора, побачення, а також домашнього проведення часу. Саме макіяж і правильно підкреслена форма брів, красиві вії роблять жінку у будь-якому віці виразно красивою. Додатково ви можете скористатися послугами стиліста-перукаря або косметолога для корекції недоліків.

Що можна зробити для своєї привабливості

Щоб протягом кількох днів стати привабливішими, рекомендуємо:
Відвідати майстра-бровиста, який підкреслить красу брів та вій;
Записатися до візажиста та підібрати професійний макіяж, в Ірпені більше професійних послуг візажу, ніж у Bloomare, не знайти.
Макіяж дозволяє не тільки моделювати обличчя та робити його більш привабливим, але й приховати вікові вади. Особливо консультації будуть корисні жінкам, які невдало вибрали косметику і в результаті виглядають набагато старшими. Додаткова послуга модної зачіски та спа-догляд у косметолога вдало завершить вашу роботу над собою, яку ви успішно проведете з нашою допомогою.