ОФОРМЛЕННЯ БРІВ
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ? НАПИШІТЬ НАМ У ВАЙБЕР

ОФОРМЛЕННЯ БРІВ

Виразні брови – оправа для вашого погляду, доглянутість якої однозначно надасть вашій особі благородного вигляду. На жаль, далеко не кожна з нас може похвалитися ідеальною волосками, що ростуть, і суперформою: багато з нас роками ліквідують наслідки домашніх експериментів або пожинають плоди поганої генетики. Саме тому індустрія краси подарувала нам таке рятівне рішення, як корекція брів.
Естетика погляду
Згадати догляд за бровами – непробачна помилка сучасної дами. Сторінки глянцю рясніють різноманітними варіаціями. Найчастіше саме формі брів будується концепція всього образу. Саме тому провідні бровісти рекомендують включити корекцію брів у щомісячний графік догляду за собою. Повірте, жоден, навіть ідеально виконаний макіяж не приховає нерівномірний зарост і огріхи ліній.

Якість виконання

Натуральність – наше все!
Тенденція брів а-ля натюрель міцно тримає позиції вже кілька сезонів. Давно канули в лету тонкі маленькі дуги, старанно підмальовані олівцем. Тепер на п’єдесталі краси виключно натуральні шикарні густі брови: вітається навіть легка недбалість.
Щоб ушляхетнити риси обличчя, а також мати завершений образ необхідний регулярний якісний догляд. Корекція брів допоможе підкреслити це природою або взагалі геть-чисто змінити геометрію обличчя на краще. Так-так – за допомогою професійного віртуозного майстра можна створити диво – витягнути надто округлий овал обличчя, або приховати надто глибоко посаджені очі. І це далеко не весь перелік того, що може дати вам якісна корекція брів.
Якість виконання
Безперечно довірити такий відповідальний процес можна лише майстру високої кваліфікації. Бровисти «Bloomare» мають у своєму арсеналі найбагатший досвід роботи та сертифікати міжнародного зразка. Індивідуальний підхід і почуття стилю дозволяє нам легко підібрати саме вашу форму брів, яка підкреслить вашу індивідуальність. Використання тільки якісного інструменту та матеріалів для роботи дозволить вам ні на хвилинку засумніватися в успішності результату та дозволить насолоджуватись результатами нашої роботи аж до наступного сеансу.

РЕЗУЛЬТАТ НАШОЇ РОБОТИ