МІКРОБЛЕЙДИНГ БРІВ
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ? НАПИШІТЬ НАМ У ВАЙБЕР

МІКРОБЛЕЙДИНГ БРІВ

Не варто забувати, що не доведена до досконалості лінія, що зрадницьки стирчить волосся або розмазаний олівець можуть звести нанівець прагнення до ідеального образу. На допомогу власницям проблемних бровок фахівці beauty-індустрії пропонують мікроблейдинг. Ірпінь вже відкрила для себе секрети цієї процедури завдяки Bloomare.
Рятівне рішення
Чим він відрізняється від татуажу? Справа в тому, що якісне мікропігментування подарує вам справді реальні брови з ідеально промальованими волосками. Спеціальна машинка з найтоншим наконечником успішно відтворить волосяний покрив там, де він відсутній, при цьому ніхто з оточуючих не засумнівається в природності походження ваших брів. Професійний мікроблейдинг (Ірпінь) втілить у реальність мрію про спокусливий глибокий погляд. Причому насолоджуватися вам цим ефектом не один і два місяці. Віртуозний майстер обдарує вас брівками з ефектом натурального росту волосків на 1,5-2 роки наперед.

Вражаючий результат

Погодьтеся, приваблива перспектива не витрачати щодня багато часу на створення ідеальної форми та відтінку. Ви оціните колосальну економію часу з таким нововведенням як мікроблейдинг. В Ірпені така процедура доступна завдяки Bloomare.
Наявність ультрасучасного обладнання та майстра найвищої кваліфікації роблять натуральні ідеальні брови доступними кожній мешканці міста.
Професійний підхід та ретельне вивчення кожного конкретного випадку дозволить підібрати потрібну форму та ступінь густоти промальованих волосків, і ви насолоджуватиметеся приголомшливим результатом процедури протягом довгих місяців.

РЕЗУЛЬТАТ НАШОЇ РОБОТИ