НАРОЩУВАННЯ ВІЙ
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ? НАПИШІТЬ НАМ У ВАЙБЕР

НАРОЩУВАННЯ ВІЙ

Довгі густі вії просто дивовижним чином перетворюють жінку, вона стає жіночнішою, привабливішою. Гарні вії привертають увагу до очей, роблять їх візуально більшими і виразнішими. Професійне нарощування вій (Ірпінь може скористатися цією послугою, звернувшись до нашого салону) можна порекомендувати будь-якій жінці.
Ця іміджева косметична процедура особливо підійде власницям рідкісних або світлих вій, рекомендована при випаданні вій, ушкодженнях, які часто мають місце при непрофесійно виконаному нарощуванні.
Що являє собою процедура
Вії нарощуються за допомогою тонкого клейового шару на столітті, який тримається досить тривалий час і фіксує штучні вії. Самі вії можуть мати різну форму і, відповідно, робити різний ефект на оточуючих.
Сучасні тенденції такі, що запропоноване нами нарощування вій в Ірпені відрізняється широкою різноманітністю варіантів. Вони можуть бути не тільки довшими за реальні, але й далекі від природної форми. Тим не менш, кваліфікований майстер може підібрати та наростити такі вії, щоб вони виглядали максимально природно.

Чим можна замінити

Вони «поводяться» як натуральні, з ними можна, наприклад, вмиватися, купатися та відвідувати басейн;
Виконані з поліестеру, таким чином практично ніколи не викликають роздратування за рахунок обсіменіння натуральних матеріалів грибками.
Це відмінний вибір, якщо ви хочете зробити свої очі більш виразними.
Чим можна замінити
Багато жінок скаржаться, що нарощування вій призвело до випадання власних. Таке може статися, якщо не доглядати власні вії і відвідувати майстрів, які використовують непрофесійні засоби.
Але майстри центру краси Bloomare – виняткові майстри. Крім самої процедури, кожній клієнтці він індивідуально підбере систему домашнього догляду.
Записуйтесь на прийом, і ми відкриємо вам професійні секрети, які допоможуть зберегти красу ваших вій і примножити її.

РЕЗУЛЬТАТ НАШОЇ РОБОТИ