ФАРБУВАННЯ БРІВ
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ? НАПИШІТЬ НАМ У ВАЙБЕР

ФАРБУВАННЯ БРІВ

Ідеальна форма брови, слухняні волоски ідеального кольору – ось одне із заповітних бажань кожної з нас. Справді, багатий благородний відтінок брів, який вдало поєднується з образом загалом – невід’ємний атрибут кожної стильної леді. Однак далеко не всім від народження дано такий подарунок природі.
Королівський колір
Провідні стилісти в один голос стверджують, що доглянутість і правильно підібраний відтінок — це запорука модного образу та виразного погляду. Саме для тих, кого генетика не нагородила шикарним кольором та густотою брів, існує фарбування брів із застосуванням професійних речовин. Завдяки правильному підбору потрібної палітри, ви залишитеся задоволені результатом. Використання матеріалів преміум-класу, а також індивідуальний підхід до брівок кожної клієнтки – візитна картка бровістів Bloomare.

Гарантія успішного результату

Гарантія успішного результату
Прихильники невиправданої економії стверджують, що таку процедуру можна з легкістю здійснити, не виходячи з дому. Це можливо, але за умови, що у вас є досвід правильного моделювання форми та знання принципів безпечного фарбування. Якщо це не так, ласкаво просимо до наших кваліфікованих майстрів. Фарбування брів врятувало не одну клієнтку, яка постраждала від невдалого експерименту, результатом якого став дикий відтінок волосків.
Також при домашньому фарбуванні є ризик неправильного вибору барвника, наслідком чого може бути алергічна реакція або навіть хімічний опік. Висновок — не ризикувати красою і здоров’ям шкірних покривів обличчя і записуватися до майстрів «Bloomare» на процедуру фарбування брів. В результаті процедури ви станете володаркою шовкових брів, і, повірте, ніхто з оточення не засумнівається, що такий колір вам дано від природи.

РЕЗУЛЬТАТ НАШОЇ РОБОТИ