КОСМЕТОЛОГІЯ

механічне чищення обличчя


Докладніше

ультразвукове чищення обличчя


Докладніше

масаж обличчя


Докладніше

догляд за шкірою


Докладніше

мезотерапія


Докладніше

електропорація


Докладніше

домашній догляд


Докладніше


ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ? НАПИШІТЬ НАМ У ВАЙБЕР

АПАРАТИ
Генератор колоїдного розчину Nano-Q«Nano-Q» – нано-генератор коллоидного раствора платины, расщепляющий платину в нано-размеры и с помощью жидкостной плазменной технологии подает ее в раствор. Платиновый нано-коллоидный раствор обладает:

1. Анти-окислительным свойством (эффект анти-старения)
2. Антибактериальным свойством
3. Высокой проникающей способностью (размер 3 нанометра)
Генератор коллоидного раствора расщепляет платину (99%), встроенную в картридж NANO-Q до размера нано-частиц. После трансформации до нано-размеров платиновый раствор может быть применён в различных сферах путём использования в широком спектре косметической продукции. Также полученный платиновый раствор может использоваться в медицинских целях (в том числе для лечения волос).Апарат «LIPOZERO» Special Body & Face Line careВикористовується для RF-ліфтингу шкіри обличчя та тіла, а також для корекції фігури та схуднення. Функція термоліфтингу на обличчі посилена поєднанням з вакуумним захопленням, що є найуспішнішою комбінацією, що багаторазово посилює ефективність процедури радіохвильового ліфтингу. На тілі одночасно проводиться вакуумно-роликовий масаж,
RF-прогрів підшкірно-жирового шару та обробка проблемних зон ліполітичним лазером. Поєднана дія в маніпулах для тіла дозволяє отримувати швидкий і потужний ефект зменшення об’ємів тіла, що значно перевищує ефективність за іншими методиками.Апарат Gezatone «Spatula»«Spatula» — многофункциональный ультразвуковой аппарат для комплексного ухода за кожей лица и тела. Деликатный, эффективный, для любого типа кожи, обеспечивает потрясающий омолаживающий, очищающий, тонизирующий эффекты, после первой процедуры делает кожу молодой и сияющей здоровьем. «Spatula» обеспечивает профессиональный уход за кожей лица, рук, шеи и груди, а также кожи вокруг глаз и губ.
«Spatula» предназначен для проведения лечебных процедур на коже лица и шейно-воротниковой зоны с целью очищения, стимуляции и регенерации кожи, повышения эластичности рубцовой ткани. Лечебный эффект достигается благодаря усилению микроциркуляции, активизации ферментативных и трофических процессов, тканевого дыхания. Система для голкової електропорації EPNПринцип роботи EPN полягає в наступному: при введенні мікроголкових голок стимулюється точна доставка корисних речовин через пори. Найважливіші функції, які виконує цей апарат, дуже корисні у сучасній косметологи:
1. Відновлення волосся
2. Корекція поверхневих рубців та глибоких рубців
3. Освітлення шкіри та зміцнення шкіри
4. Зміцнення шкіри
5. Корекція зморшок
6. Звуження пір
Previous
Next

КОСМЕТОЛОГІЯ

Центр краси Bloomare пропонує доступні та ефективні методики відновлення краси вашої шкіри. Ми працюємо з різними засобами: можуть бути обрані органічні препарати, що забезпечують «м’яке» та тривале відновлення, або спеціально розроблені комплекси препаратів.
Вибір препаратів та процедури після першої консультації, виходячи зі стану шкіри клієнта, зробить наш косметолог. Ірпінь вже активно користується послугами нашого спеціаліста.

З якими проблемами слід звернутися до косметолога

До професійного косметолога варто звертатися у таких випадках:
Для регулярного салонного догляду: масажу, проведення вітамінних, колагенових, гіалуронових комплексів, іонофорезу та інших фізіопроцедур;
Для лікування та відновлення шкіри при вікових проблемах;
Для проведення професійного чищення особи;
При необхідності моделювання особи та виправлення недоліків.
З якого віку потрібно починати косметологічний догляд
Косметологічний догляд за шкірою обличчя, зоною декольте та рук слід починати з підліткового віку. Спочатку відвідування косметолога допоможе уникнути підліткових проблем і зберегти шкіру чистою, потім зберегти її природний баланс і уникнути раннього старіння. У зрілому і старшому віці косметолог допоможе максимально зберегти природну красу, використовуючи методи, що щадять.
Відвідування косметолога Bloomare також допоможе у догляді за інтимною зоною, зокрема ви можете пройти процедуру епіляції, підготуватися до пляжного сезону. Інші пропозиції наших фахівців допоможуть зробити тіло бездоганним та сексуальним.