ДОМАШНИЙ ДОГЛЯД
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ? НАПИШІТЬ НАМ У ВАЙБЕР

ДОМАШНИЙ ДОГЛЯД

Користь від професійних процедур у салоні складно переоцінити – доглянуту сяючу жінку видно здалеку. Впевнена у собі представниця прекрасної статі вигідно виділяється серед натовпу – вона виглядає і почувається бездоганно.
Віртуозність майстра, професійні лінії косметичних засобів та матеріалів преміум-класу – салон краси Bloomare пропонує величезний спектр послуг з догляду за волоссям, шкірою обличчя, тіла, рук, стоп. Однак робота над собою не закінчується після того, як ви переступите поріг студії, без належної підтримуючої терапії вдома вкрай складно досягти бажаного результату. А ми порекомендуємо, яким має бути домашній догляд (Ірпінь), щоб ви завжди були гарними.
Візьміть за звичку користуватися гарною та якісною продукцією навіть удома. Bloomare пропонує вам величезний вибір косметики для домашнього використання, яка покликана закріпити та пролонгувати ефект від процедур. Повірте, навіть крем для рук, що знаходиться у вашій сумочці, повинен бути гарної якості, не кажучи вже про серйозніші речі.

На смак та колір

Шампунь і маска ідеально підібрані за типом вашого волосся;
Різні засоби, що живлять вашу шкіру, волосся;
Косметика для профілактики проблем;
Вже через короткий проміжок часу, використовуючи професійний домашній догляд, що рекомендується нашими майстрами в Ірпені, ви відчуєте значні поліпшення і закріпите набутий після процедури результат.
Грамотний догляд, професіоналізм майстрів спільно з підтримуючою терапією в домашніх умовах – це запорука ідеального зовнішнього вигляду у будь-який час доби та в будь-якій ситуації.

РЕЗУЛЬТАТ НАШОЇ РОБОТИ