МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ? НАПИШІТЬ НАМ У ВАЙБЕР

МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ

Масаж обличчя в Ірпені, який пропонує центр краси Bloomare, допомагає зберегти контур обличчя та захистити колагеновий шар від передчасного старіння. З його допомогою відновлюється кровообіг, підтримується м’язовий шар, покращується живлення глибоких верств епідермісу.
В результаті вже першої процедури клієнток радує гарний колір обличчя. Крім того, масаж має психосоматичний вплив, розслаблюючи нервові закінчення, які згодом призводять до утворення зморшок. Можна сказати, що приємна процедура при регулярному застосуванні, починаючи з молодості, – це 100% заміна ботулотоксину.
Техніки масажу – все для наших клієнтів
Існує ціла низка технік проведення, спрямованих на вирішення певних проблем зі шкірою:
Ліфтинговий масаж для відновлення пружності та контуру;
Лімфодренажний для відновлення мікроциркуляції та усунення набряків;
Японська, що дозволяє відновити м’язовий корсет;
Класичний масаж;
Іспанський хіромасаж.

Коли масаж не рекомендується

Класичний масаж є найдоступнішим, а при регулярному застосуванні – найефективнішим засобом боротьби із проблемами шкіри.
Коли масаж не рекомендується
Існує ціла низка причин, з яких не рекомендується масаж обличчя. Ірпінь та ті, жителі нашого міста, яким необхідна послуга, мають знати протипоказання до процедури:
Запальні процеси на шкірі;
дерматологічні проблеми;
Деякі новоутворення на обличчі;
відкриті ушкодження та рани;
Гострі онкологічні процеси.
Масаж робиться при здоровій шкірі, він не повинен викликати рецидивів захворювань і неприємних відчуттів, оскільки є процедурою, що відновлює.

РЕЗУЛЬТАТ НАШОЇ РОБОТИ