МЕХАНІЧНЕ ЧИЩЕННЯ ОБЛИЧЧЯ
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ? НАПИШІТЬ НАМ У ВАЙБЕР

МЕХАНІЧНЕ ЧИЩЕННЯ ОБЛИЧЧЯ

Красива гладка шкіра багато в чому залежить від ступеня догляду. Із закупореними порами, звичайними та вульгарними вуграми стикалися багато жінок. На жаль, ця проблема частково є і у дорослих людей.
Причому від неї не застраховано ні жінок, ні чоловіків. Повністю очистити обличчя допоможе лише механічне чищення обличчя. Ірпінь може скористатися цією процедурою у косметологічному кабінеті Bloomare. Результат досягається лише після серії процедур.
Основне завдання чищення полягає в тому, щоб допомогти шкірі самоочищатися та полегшувати видалення жирових та гнійних пробок із пір. Це досягається за допомогою рекомендованого салонного та домашнього догляду. До наступної процедури видалення вугрів стає більш простим та не травматичним. Але вже з першого разу косметолог прибирає яскраво-виражені забруднення та очищує шкіру обличчя від поверхневих папул. Подальший догляд спрямовано очищення глибоких шарів шкіри. І через час можна досягти повного очищення обличчя.

На смак та колір

На що треба звернути увагу?
Якщо ви хочете очистити обличчя від вугрів і давно не чистили, враховуйте такі особливості:
Після чищення у більшості людей може спостерігатися загострення, тому що на поверхню шкіри виходять вугри із глибоких шарів;
Перший місяць необхідно повторювати процедуру через 2 тижні, при активізації висипів знадобляться лікувальні маски чи засоби.
Не рекомендується розпочинати лікування шкіри перед урочистою подією, але наш майстер-косметолог проконсультує, як вирішити проблему.
Додаткові процедури
Глибоке чищення обличчя в Ірпені, як правило, включає цілу низку процедур:
Пілінг;
Ультразвукове чищення;
Іонофорез;
Дарсонваль;
Лікувальні маски, що зменшують висипання.
Зверніться до нашого косметолога за консультацією, щоб отримати кваліфіковані рекомендації.

РЕЗУЛЬТАТ НАШОЇ РОБОТИ