МЕЗОТЕРАПІЯ
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ? НАПИШІТЬ НАМ У ВАЙБЕР

МЕЗОТЕРАПІЯ

Мезотерапія, незважаючи на моду, що ослабла, на дану косметичну процедуру, є одним з найефективніших і недорогих засобів омолодження. Вона полягає у впливі на епідерміс за допомогою мікроін’єкцій різних регенеруючих складів. Пропонована косметологами нашого центру мезотерапія (Ірпінь) – це покращена процедура, в якій знижена травматичність шкіри та покращений ефект.
Цей спосіб косметичного відновлення дасть вашій шкірі другий шанс на юну красу, яка завжди є привабливою.
Мезотерапія: як досягти успіху
Мезотерапія – це малоінвазивна методика, яка має на увазі багатофакторну стимуляцію клітин шкіри. По-перше, наш епідерміс реагує на мікроін’єкції та включає механізми захисної регенерації. По-друге, глибоко в шкіру вводяться спеціальні склади, що насичують усі шари необхідними мікроелементами для покращення обміну речовин. Йдеться про ефективне поєднання амінокислот, пептидних груп, екстрактів. За допомогою мезотерапії можна успішно лікувати проблеми шкіри, а також прибирати вікові зміни.

Чому Bloomare?

Центр краси Bloomare відрізняє кваліфікований підхід до процедур, методик та технологій. Прекрасним мешканкам нашого міста є ефективна мезотерапія в Ірпені з використанням найсучасніших технологій. Крім того, можна скористатися перевагами послуг у нашому салоні:
Призначення процедури за показаннями перед обробкою шкіри проводиться ґрунтовна консультація і визначаються кращі способи відновлення;
Персонально підбираються поживні суміші;
Наш центр може запропонувати великий асортимент ампульованих засобів для мезотерапії;
Процедура проводиться відповідно до технології та дотримання правил медичної антисептики, що виключає запальні процеси.
І наші косметологи гарантують 100% прогнозований результат.

РЕЗУЛЬТАТ НАШОЇ РОБОТИ