ЕЛЕКТРОПОРАЦІЯ
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ? НАПИШІТЬ НАМ У ВАЙБЕР

ЕЛЕКТРОПОРАЦІЯ

Безін’єкційна мезотерапія або електропорація (Ірпінь, завдяки нашому салону, вже може скористатися такою послугою) – новий метод омолодження та відновлення шкіри. Його суть полягає в апаратному введенні тонізуючих складів. Нами пропонуються найкращі засоби професійної косметики, засновані на комплексі пептидів, амінокислот та ліпосомальних вітамінів.
Білкові пептидні комплекси здатні «перепрограмувати» клітини за рахунок насичення їх киснем та продуктами обміну речовин. В результаті шкіра «забуває» про стреси та відновлюється.
Переваги методу
Під час проведення процедури електропорації досягається ефект насичення шкіри продуктами, необхідні поліпшення обміну речовин, і транспорту кисню. При цьому немає травматичного стресу, який відчувають клітини в області ін’єкційного введення препарату. Такий ефект досягається за рахунок тимчасового створення пір у ліпідній мембрані внаслідок впливу електрополя.

Для кого підходить

Раніше електропорація в Ірпені була недоступною послугою. Але у світі вона вже давно застосовувалася у косметологічній хірургії у складі відновлювальних комплексів. Процедура зводила до мінімуму ризики косметичних операцій, адже дозволяє позбутися рубців та шрамів.
У салонних процедурах її рекомендують проводити:
При лікуванні куперозу та вугрової висипки;
Як апаратна методика при проведенні серединних пілінгів;
Щоб прибрати розширені пори та целюліт із проблемних зон;
Електропорацію не рекомендують при захворюваннях щитовидної залози, онкології та при гострій фазі перебігу будь-яких хронічних захворювань.

РЕЗУЛЬТАТ НАШОЇ РОБОТИ