ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ

Пропозиція Тижня

Лазерна епіляція
— 20%

  • Знижка -20% на лазерну епіляцію (при замовленні від трьох зон)

Акція


ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ? НАПИШІТЬ НАМ У ВАЙБЕР

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ

Виготовлений за інноваційною технологією SLD діодний лазер Prime Smart відрізняється компактними розмірами та довговічністю – робочий ресурс модуля досягає 20–50 млн. імпульсів. Вплив інфрачервоного випромінювання з довжиною хвилі 810 нм на шкіру забезпечує ефективне видалення як темного, так і світлого, рудого волосся. Діодний лазер універсальний і може застосовуватись для шкіри різних фототипів. Просунута електроніка автоматично визначає час закінчення процедури.

Особливості

На відміну від традиційних мікро- і макроканальних напівпровідникових моделей, діодний лазер Prime Smart не вимагає регулярної заміни фільтрів і набагато економічніший в обслуговуванні. Інші переваги моделі:
можливість видалення 85-90% небажаної рослинності всього за 3-4 процедури;
висока швидкість роботи завдяки збільшеному розміру плями (14х14 мм);
ефект ліфтингу та омолодження шкіри за рахунок впливу низьких енергій;
портативність — вага пристрою складає всього 14 кг, що дозволяє при необхідності легко транспортувати його з місця на місце;
надійний захист від перегріву завдяки використанню як охолоджувальну рідину води з антифризом.
Налаштування діодного лазера Prime Smart здійснюється за допомогою 8-дюймового сенсорного LCD-дисплея. Залежно від товщини та кількості волосся можна встановити тривалість імпульсу до 200 мс, частоту – в діапазоні від 1 до 10 Гц.