Мода на стрижки та укладання: сезон зима 2017–2018

Будь-якої пори року, навіть узимку, коли йде сніг і на вулицю ми виходимо в шапках і капюшонах, ми не повинні забувати про свій зовнішній вигляд, а особливо про те, що у нас відбувається на голові. Майстри салону краси «Bloomare» допоможуть вам не тільки мати чудову зачіску, але й у зимовий час виглядати стильно та модно. Роблячи чоловічі та жіночі стрижки в Ірпені в нашому салоні, ви завжди будете в тренді, так як наші майстри стежать за тенденціями, що відбуваються у світі моди. Які модні зачіски та укладання будуть цього зимового сезону, ми зараз і розглянемо.

Чи довго, чи коротко?

У цьому сезоні головним принципом жіночої зачіски є молодість, природність та простота. Коротке волосся стане ще коротшим – прості і зрозумілі класичні стрижки «під хлопчика» досягнуть піку популярності. Укладання «гарсон» з екстремально короткою довжиною волосся і рівним проділом в області скронь зробить вас стильнішою та привабливішою. Модна жіноча стрижка в салоні «Bloomare» Ірпінь завдяки професіоналізму наших майстрів займе зовсім небагато часу. Ми використовуємо при цьому лише сучасні технології, професійну косметику та за необхідності перевірені фіксуючі засоби.

Конкурує з «гарсоном» те укладання, яке колись увела в моду неповторна Одрі Хепберн. Ця стрижка з укладанням волосся проти їх росту, називається «піксі», причому, в цьому сезоні вона застосовується з мелірованою і рваною чубчиком. Така зачіска підійде як молодим дівчатам, так і жінкам елегантного віку.

Волосся, що має середню довжину, збереже ідеальне укладання навіть коли вітер або снігова зима шапкою і каптуром, якщо використовувати при цьому фігурну стрижку-боб з її ненав’язливими кучерями, здатними втримати навіть найвибагливіше волосся. Для тих, кому взимку хочеться виділитися з натовпу, ми рекомендуємо зачесати на бік більшу частину волосся. Ця асиметричність форми допоможе створити ефект святковості та дозволить вашому фігурному бобу сяяти у будь-який вечірній вихід. Актуально це в даний сезон тим, у кого середнє волосся і пряме, і рване, і градуйоване каре. Крім цього роблять легку завивку на прядках різної довжини — цей ретельно спланований хаос додає грайливості в це класичне укладання.

Що ж до тих хто любить довге волосся, рекомендується відвідати салон краси (Ірпінь, «Bloomare»), де майстер швидко зробить ідеальне філіровку верхніх пасм волосся.

З чубчиком чи без?

Цього сезону ви можете забути про ідеальну чубчик. Чубчик повинен виглядати недбало. Отже, не потрібно витрачати занадто багато часу, щоб її вирівняти. Досить зробити косу чубок, розмістивши його по діагоналі або закинувши на бік. Не втрачають популярності також чубчики каскадом або рвані чубчики. Цього сезону з волоссям, що знаходиться у скроневій і лобовій зоні, можна робити все, що завгодно:
Заколювати Завивати Фіксувати або не робити цього, дозволяючи чубчику лежати, як завгодно.

Салон краси «Bloomare» подарує вам саме ту зачіску, яка в моді цього сезону.