НІГТЬОВА ЕСТЕТИКА

класичний манікюр


Докладніше

апаратний манікюр


Докладніше

Покриття гель-лаком


Докладніше

класичний педикюр


Докладніше

апаратний педикюр


Докладніше

дизайн нігтів


Докладніше

нарощування нігтів


Докладніше


ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ? НАПИШІТЬ НАМ У ВАЙБЕР

НІГТОВА ЕСТЕТИКА

Важко уявити собі ділову людину з «манікюром будівельника». Руки – візитна картка, один із головних параметрів, які оцінює співрозмовник при першому візуальному контакті. І це стосується не лише жінок, адже догляд за собою – атрибут успішного чоловіка. Та й куди впевненіше почуваєшся, коли не сумніваєшся, що ідеальний до кінчиків нігтів.
Must-have для кожного
Салон краси «Bloomare» надасть вам можливість! Широкий спектр послуг у галузі нігтьової естетики допоможе вилікувати, перетворити, підкреслити – все, що стосується зовнішнього вигляду та здоров’я ваших рук та нігтів відтепер наша турбота.
Ми пропонуємо:
Класичний обрізний манікюр;
Європейський (сухий) та апаратний манікюр;
Нарощування та корекція нігтів (Ірпінь);
Комплексні процедури догляду за руками;
Покриття гель-лаком та декорування;

Must-have для кожного

Рай для фантазії
Сучасні тенденції нігтьової естетики зробили із звичайної, здавалося б, процедури цілий плацдарм для експериментів та місце для польоту фантазії. Нові технології нарощування нігтів, різноманітність форм, варіантів декору нігтьової пластини – кожен знайде щось своє. Навіть така звичайна процедура, як корекція нігтів в Ірпені, може обернутися повним перетворенням загального виду манікюру – кваліфікація наших майстрів допоможе втілити будь-які ваші задуми. Наймодніші тренди, різноманітність кольорової гами лаків та гелів допоможуть вам завжди бути володаркою ідеального стильного манікюру. Використання матеріалів та інструментів від провідних виробників дозволить не хвилюватись про міцність та не обмежувати себе страхами пошкодити манікюр. Добросовісне виконання та перевірені технології нарощування дозволять вам вести звичний спосіб життя без шкоди оригінальності.