АПАРАТНИЙ МАНІКЮР
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ? НАПИШІТЬ НАМ У ВАЙБЕР

АПАРАТНИЙ МАНІКЮР

Завершений жіночий образ неможливий без якісного стильного манікюру. Доглянута шкіра рук і бездоганне покриття нігтів надає впевненості в собі незалежно від ситуації — на дружніх посиденьках, романтичному побаченні або під час ділової зустрічі.
Корисне нововведення
Класика нігтьової естетики – обрізний манікюр – поступово відходить на задній план. На зміну йому прийшов апаратний манікюр. Ірпінь та її прекрасні мешканки вже оцінили цю процедуру саме завдяки нашому салону. Щаденна технологія виконання у поєднанні з майстерним шліфуванням зроблять ваші нігті за невеликий проміжок часу охайними. На відміну від класичного, європейський манікюр має такі переваги:
Відсутність потреби у розпарюванні – така процедура проводиться лише на суху поверхню нігтя;
Вищий рівень стерильності;
Це рятівна знахідка для клієнтів з дуже чутливою кутикулою та близько розташованими судинами – обрізати нічого не знадобиться, спеціальна насадка делікатно видалить все непотрібне;
При виконанні рекомендацій майстра щодо домашнього догляду ваші руки будуть належним чином до наступного сеансу.

Важливий аспект

Насадки підбираються виключно під ваш тип кутикули та нігтя – абразивність та товщина мають величезне значення. Вся справа в тому, що багато хто помилково думає, що апаратний манікюр в Ірпені абсолютно безпечний і простий — мовляв, все робить «машинка».
Це не зовсім так. Неправильним підбором насадки, зайвим натиском на ніготь і неуважністю можна завдати дуже великої шкоди нігтям та шкірці навколо них. Саме тому нехтувати послугами професіоналів не варто.
Наші майстри, не займаючи багато вашого часу, якісно та делікатно приведуть ваші нігтики до ладу. Протягом кількох тижнів ви не згадуватимете про свої нігті. Завдяки ретельній та сумлінній роботі професіоналів своєї справи ваші руки будуть виглядати не гірше, ніж у потомствених аристократів.

РЕЗУЛЬТАТ НАШОЇ РОБОТИ