АПАРАТНИЙ ПЕДИКЮР
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ? НАПИШІТЬ НАМ У ВАЙБЕР

АПАРАТНИЙ ПЕДИКЮР

Краса та здоровий зовнішній вигляд шкіри стоп є дуже важливим аспектом, особливо для тих, хто проводить весь час «на ногах». Наявність хворобливої ​​мозолі або набридливого натоптиша здатні зіпсувати настрій і зазнати больових відчуттів, які переслідуватимуть вас весь день. Для швидкого та ефективного усунення цих проблем в арсеналі послуг Bloomare є апаратний педикюр.
Рятівне рішення
Епоха класичного «мокрого» педикюру, звісно, ​​не закінчиться ніколи. Однак все більше клієнтів віддають перевагу «сухому» варіанту догляду за ногами. Дійсно педикюр за допомогою апарату зі спеціальними насадками має ряд переваг:
не вимагає розпарювання стоп за допомогою водних процедур;
значно заощаджує час;
це абсолютно безболісна і безпечна процедура;
стерильність вище за всякі похвали;
Сучасний апарат для педикюру з багатьма насадками допоможе створити ідеальну форму нігтів без загрози вростання, що так часто відбувається в умовах домашнього педикюру. Точність опила в тандемі зі спритністю наших майстрів забезпечить вам відмінний результат без колосальних тимчасових витрат, що дуже важливо для клієнтів, які не мають великої кількості вільного часу.

Виважений вибір

Також незамінна така процедура у разі наявності нігтів, що сильно вросли, гіперкератозі нігтьових пластин і лікувальному педикюрі при грибкових захворюваннях. Точність виконання робіт та стерильність інструменту з легкістю позбавлять вас від набридливих дефектів та проблем.
Абсолютно всі відвідувачі «Bloomare» задоволені такою незамінною та корисною процедурою як апаратний педикюр. Ірпінь, Київ, Ворзель – список наших задоволених клієнтів, які їдуть до наших майстрів по гарні ніжки, зростає з кожним днем. Відвідавши «Bloomare», ви не тільки зробите безцінний внесок у вашу красу, але й забезпечите легку ходу протягом кількох тижнів.

РЕЗУЛЬТАТ НАШОЇ РОБОТИ