КЛАСИЧНИЙ МАНІКЮР
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ? НАПИШІТЬ НАМ У ВАЙБЕР

КЛАСИЧНИЙ МАНІКЮР

Нестаріюча класика
Класичний обрізний манікюр (Ірпінь вже активно користується нашими послугами) виконується у кілька етапів:
Видалення старого лаку або іншого покриття з поверхні нігтьової пластини;
Ванночка для розм’якшення кутикули;
Видалення надлишків шкіри навколо нігтьового ложа та надання нігтю правильної форми;
Шліфування нігтьової пластини
Як доповнення «Bloomare» пропонує широкий спектр програм з догляду за шкірою рук та нігтями;
При якісній роботі та подальшому догляді, який допоможуть підібрати наші консультанти, ваші нігті будуть еталоном краси та предметом захоплення оточуючих.

Виважений вибір

Для досягнення відмінного результату професіоналізм майстра повинен бути на висоті, адже головний робочий інструмент за такої процедури — це спеціальні ножиці. При недостатньому досвіді або близькому сусідстві судин з кутикулою можливе пошкодження цілісності шкіри. Щоб уникнути такої неприємності, необхідно довіряти красу ваших ручок лише кваліфікованим майстрам, які є співробітниками нашого кабінету нігтьової естетики.
Багатий досвід роботи та дотримання останніх тенденцій та нововведень дозволяють нашій команді залишати задоволеними більше десятка клієнтів на день. Після відвідування манікюрного кабінету «Bloomare» до нас повертаються лише з подяками та за новою порцією догляду та краси. Якщо стан ваших рук далекий від ідеалу, запрошуємо вас за короткий час виправити це неприємне непорозуміння — все це змінить якісний манікюр (Ірпінь).

РЕЗУЛЬТАТ НАШОЇ РОБОТИ