КЛАСИЧНИЙ ПЕДИКЮР
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ? НАПИШІТЬ НАМ У ВАЙБЕР

КЛАСИЧНИЙ ПЕДИКЮР

Доглянуті стопи – це не лише естетично красиво, а й чудово полегшує непросту повсякденну роботу наших ніг. Наявність мозолів, натоптишів може викликати неприємні відчуття при ходьбі та спровокувати біль та дратівливість. Саме тому ми акцентуємо увагу на підвищеній важливості такої процедури, як регулярний педикюр (Ірпінь).
Акуратний класичний догляд за вашими ногами дозволить вам відчувати легкість та комфорт незалежно від взуття.
Принципи класичного педикюру
Відмінність цього виду від апаратного педикюру полягає в необхідності проводити «мокрий» етап розпарювання та розм’якшення стоп. Після зняття декоративного покриття з нігтів та огляду обсягу робіт майстер занурює ноги у спеціальну ванну, де і відбувається процес розм’якшення огрубілої шкіри. Іноді за рекомендацією або бажанням клієнта розчин готується на основі збору трав для зняття втоми або додаткових засобів для того, щоб ваші ніжки набули первозданного вигляду. Після цього за допомогою пемзи та леза видаляються ороговілі ділянки. На цьому етапі дуже важливим є професіоналізм і своєрідна віртуозність – від акуратності виконання робіт залежать відчуття не тільки після процедури, але й протягом кількох тижнів. У цьому виді догляду за стопами дуже важливо знати міру, щоб уникнути неприємних наслідків.

Виважений вибір

Штат майстрів «Bloomare» делікатно зробить ваші ніжки по-королівськи м’якими та красивими. Масаж із зволожуючими кремами принесе воістину райське задоволення. Фінальним штрихом може стати оригінальний дизайн нігтьової пластини або традиційний френч в пастельних тонах.
Що краще?
Багато клієнтів завдяки появі апаратного педикюру відмовилися від, на їхню думку, застарілої методики. Однак трапляються випадки, коли «суха» технологія не справляється з поставленим завданням:
Наявність безлічі ороговілих зон, які неможливо повністю зняти за допомогою насадок;
Так звана «цегляна складка», яка потребує особливого підходу майстра;
Майстри нашого салону мають великий досвід роботи і впораються навіть із найзапущенішими випадками, виконавши найякісніший класичний педикюр в Ірпені. Не пропустіть можливість побалувати своїх трудівниць гігієнічною та розслаблюючою процедурою.

РЕЗУЛЬТАТ НАШОЇ РОБОТИ