НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ? НАПИШІТЬ НАМ У ВАЙБЕР

НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ

Красива форма нігтів та доглянуті руки є невід’ємною частиною образу кожної жінки. Незалежно від її віку чи статусу, необхідний догляд нігтів, які надають рукам акуратний зовнішній вигляд. Пропоноване нашим центром вигідне нарощування нігтів (Ірпінь) забезпечує естетичний та оздоровлюючий ефект.
При застосуванні всієї лінійки лікарських засобів нарощування допомагає не лише надати гарної форми нігтям, а й відновити їхню структуру.
5 основних переваг нарощених нігтів
Незважаючи на те, що багато жінок знають про послугу нарощування нігтів в Ірпені, далеко не всі використовують цю можливість змінити свої ручки. Підкреслимо переваги регулярної процедури:
Ви матимете доглянуті руки, незважаючи на домашню роботу;
На нарощених нігтях довше тримається звичайний лак;
Завжди можна вибирати бажаний колір лаку та змінювати його в середньому до 10 разів на місяць;
Нарощені нігті практично не ламаються, це іноді трапляється у разі порушення технології;
Можна виправити недолік форми і вирішити проблему з тонкою і тендітною нігтьової пластиною, що заважає мати довгі і красиві нігті.

Виважений вибір

Всупереч упередженню
Наші майстри виконувати нарощування з використанням спеціальних брендових витратних матеріалів, які містять доглядаючі та лікувальні компоненти. Регулярне відвідування студії краси Bloomare допоможе не лише утримувати нігті в порядку, а й зміцнити їхню природну структуру за рахунок захисту та регулярного салонного догляду.

РЕЗУЛЬТАТ НАШОЇ РОБОТИ