ПОКРИТТЯ ГЕЛЬ-ЛАКОМ
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ? НАПИШІТЬ НАМ У ВАЙБЕР

ПОКРИТТЯ ГЕЛЬ-ЛАКОМ

Покриття гель-лаком вже стало стандартом ідеального манікюру, що зберігає бездоганність близько трьох тижнів. Технологія нанесення вимагає дотримання цілого ряду вимог, їх може виконати тільки професійний майстер, навички якого доведені до автоматизму.
Саме такий майстер зробить вам ідеальний манікюр у салоні краси Bloomare і з дотриманням усіх вимог нанесе на ваші нігтики гель-лак. Ірпінь та її чарівні мешканки вже користуються тією нашою послугою.
Довірте свої руки професіоналові
Наших майстрів манікюру сміливо назвати найкращими місті. Причин такої впевненості кілька:
При виконанні манікюру, використовуючи професійний гель-лак в Ірпені, ми використовуємо комплекс засобів та матеріалів, які забезпечують не тільки ідеальне покриття, але й живлення нігтя;
Наші майстри професійно готують ніготь до покриття, що унеможливлює розтріскування лаку;
Доведені до автоматизму дії допомагають зняти найтонший шар кератину нігтьової пластини та зберегти її природне здоров’я;
Різноманітність кольорової гами дозволить влітку підкреслити вашу чарівність та відмінний настрій, а взимку виглядати свіжо та бездоганно.

Враховуйте модні тенденції

Професійному майстру манікюру можна повністю довірити свій образ та розслабитися – після виходу з салону ваші нігті будуть підкреслено доглянутими та модними. Bloomare завжди намагається надати клієнткам більше можливостей, зробити перебування в салоні часом повноцінного відпочинку, після якого можна з новими силами повернутись до своїх завдань з бездоганно радісною посмішкою та ідеальним манікюром.

РЕЗУЛЬТАТ НАШОЇ РОБОТИ