ДИЗАЙН НІГТІВ
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ? НАПИШІТЬ НАМ У ВАЙБЕР

ДИЗАЙН НІГТІВ

Покриття Schellak – своєрідний стандарт доглянутих та ідеальних рук жінки, який вже став загальним. Говорячи Schellak, вже всі розуміють, що йдеться про революційну розробку в галузі манікюру – гель-лаку. У салоні з ідеальним дотриманням технології можна зробити справжній шелак. Буча вже оцінила справжність та якість покриття.
Ми не працюємо із низькоякісними матеріалами!
Щоб відчути на собі переваги саме Schellak, потрібно лише довірити свої пальчики дбайливим рукам наших майстрів манікюру. Вам буде доступне не тільки відмінне покриття, яке не принесе клопоту, але повноцінний догляд за нігтями завдяки легендарним засобам догляду Шеллак.
Що таке Шелак
Schellak – це смола природного походження. Нещодавно на її основі створено ультрастійке покриття для нігтів, яке наноситься звичайним способом як лак, а міцність досягається за рахунок УФ-полімеризації. Шелак широко використовується в промисловості як органічний полімер, включаючи косметологічну галузь. Schellak – це не тільки чудовий гель для нігтів з найбагатшою кольоровою гамою, але й засоби догляду за нігтями, запропоновані компаніями-виробниками, які дуже цінуються професіоналами у сфері манікюру.

Виважений вибір

На ринку запропоновано цілу низку брендів: від легендарного CND до нікому не відомих китайських виробників. Наші майстри знають та застосовують на практиці всі нюанси виготовлення та нанесення. Ми використовуємо лише перевірену продукцію від відомих у світі виробників.
Покриття шеллак в Ірпені від Bloomare – це:
Доступність найбагатшої палітри під будь-який стиль та одяг;
Використання всіх засобів Schellak для нанесення та догляду за нігтями;
Повноцінний догляд за руками клієнтки;
Використання якісних професійних засобів відомих брендів.
Шелак – перший досвід
Незважаючи на широке поширення послуги, багато жінок пробують її вперше. Шелак підходить і гарантує ідеальний манікюр жінці у будь-якому віці. Ви, не турбуючись про стан манікюру, можете жити своїм звичайним життям:
Виконувати домашні відносини без обмеження та ризику мимовільного покриття;
Вибрати будь-який колір – від ультраяскравого до ніжного тілесного.
Ще один бонус від візиту до центру краси Bloomare – чудовий настрій, який ми гарантуємо кожній клієнтці.

РЕЗУЛЬТАТ НАШОЇ РОБОТИ