Про що розповість ваш манікюр?

Як не дивно, це звучало б, але саме руки традиційно вважаються якоюсь зоною контакту людей з навколишнім світом. Саме з цієї частини тіла можна скласти перше враження про співрозмовника ще до початку діалогу. Звичайно для кожної жінки дуже показовим у цьому сенсі є манікюр.

Місце та роль манікюру в житті жінки

Для кожної сучасної жінки догляд за нігтями – це така ж обов’язкова і природна процедура, як чистка зубів вранці. Акуратно оформлена нігтьова пластина, приємно зволожена шкіра навколо неї, ідеально підібране лакове покриття — це той необхідний мінімум, якого потребує кожна жінка. Сучасна манікюрна зала в Ірпені, з найкращими майстрами, запрошує всіх бажаючих отримати повний спектр послуг з догляду за вашими нігтями.

Манікюр в Ірпені в салоні краси «Bloomare» має на увазі не лише обробку самої пластини, а й шкіри навколо неї. Майстер манікюру проводить низку певних процедур, таких як:

 • формування гарної форми нігтів
 • запобігання розшаруванню і ламкості – процедури відновлення
 • нарощування нігтів
 • накладення лаку та декоративний розпис

Як би хто не говорив, але при спілкуванні з людиною ми волею чи неволею, але дивимося на стан його рук та нігтів. Іноді навіть ідеальний образ може бути повністю зіпсований недбалим манікюром або його повною відсутністю. При тому, що ці манікюрні процедури є за своєю вартістю, доступні практично кожній людині.

Послуги манікюрного салону в Ірпені «Bloomare»

Майстри манікюру в Ірпені в салоні краси «Bloomare» виконають для вас дані процедури:

На вашу вимогу з урахуванням усіх побажань ви можете зробити один із видів манікюру:

 1. Гігієнічний, який передбачає приведення нігтьової пластини до належного стану. Це обрізка кутикули, надання форми, підпилювання, видалення задирок та полірування;
  класичний (обрізний, мокрий, європейський) має на увазі детальний огляд рук, надання нігтям правильної фірми, гігієнічні ванни, видалення кутикули та полірування.
 2. Європейський тип виконується без замочування, а використовуються фруктові кислоти з пілінговою дією;
 3. Апаратний манікюр в Ірпені буде виконаний спеціальним приладом із насадками.
 4. Декоративне покриття. Гель лак для нігтів – це дуже стійкий матеріал, який не втрачає свого вигляду протягом двох тижнів. Ви можете вибрати кольорові, безбарвні тони чи французький манікюр, чи розпис.
 5. Нарощування. Підійде тим жінкам, які хочуть змінити форму нігтів або їхню довжину.

Наші спеціалісти манікюру із салону краси «Bloomare» постійно стежать за трендовими тенденціями б’юті індустрії. Звернувшись до нас, ви гарантовано отримаєте першокласні послуги з догляду за нігтями. Ми дбаємо про безпеку всіх процедур, проводимо дезінфекцію всіх інструментів та обладнання. З нами ваші руки розкажуть про вас лише найпозитивніше!