Важко уявити собі ділову людину з «манікюром будівельника». Руки – візитна картка, один із головних параметрів, які оцінює співрозмовник при першому візуальному контакті. І це стосується не лише жінок, адже догляд за собою – атрибут успішного чоловіка. Та й куди впевненіше почуваєшся, коли не сумніваєшся, що ідеальний до кінчиків нігтів.

Must-have для кожного

Салон краси «Bloomare» надасть вам можливість! Широкий спектр послуг у галузі нігтьової естетики допоможе вилікувати, перетворити, підкреслити – все, що стосується зовнішнього вигляду та здоров’я ваших рук та нігтів відтепер наша турбота.

Ми пропонуємо:

  • Класичний обрізний манікюр;
  • Європейський (сухий) та апаратний манікюр;
  • Нарощування та корекція нігтів (Ірпінь);
  • Комплексні процедури догляду за руками;
  • Покриття гель-лаком та декорування;
  • Рай для фантазії

Сучасні тенденції нігтьової естетики зробили із звичайної, здавалося б, процедури цілий плацдарм для експериментів та місце для польоту фантазії. Нові технології нарощування нігтів, різноманітність форм, варіантів декору нігтьової пластини – кожен знайде щось своє. Навіть така звичайна процедура, як корекція нігтів в Ірпені, може обернутися повним перетворенням загального виду манікюру – кваліфікація наших майстрів допоможе втілити будь-які ваші задуми. Наймодніші тренди, різноманітність колірної гами лаків та гелів допоможуть вам завжди бути володаркою ідеального стильного манікюру. Використання матеріалів та інструментів від провідних виробників дозволить не хвилюватись про міцність та не обмежувати себе страхами пошкодити манікюр. Добросовісне виконання та перевірені технології нарощування дозволять вам вести звичний спосіб життя без шкоди оригінальності.

Молодість та здоров’я

Ніякий модний дизайн не приховає втомлену та суху шкіру рук. Саме тому турботу про свої ручки необхідно починати з комплексного SPA-догляду. Нарощування та корекція нігтів (Ірпінь, Ворзель, Забуччя, Київ) зачекають – здоровий зовнішній вигляд і королівський оксамит шкіри ваших ручок має бути понад усе. Великий спектр різноманітних систем догляду, обгортання, парафінотерапія та масаж – ваші руки скажуть вам спасибі!

Краса рук і нігтів додасть впевненості у повсякденному житті

Висока якість надання послуг, професіоналізм майстрів та тільки якісні матеріали дозволять вашим ручкам залишатись привабливими протягом довгих років.