Сучасна косметологія та її роль у житті жінки

Як то кажуть зустрічають по одязі, а проводжають за розумом. Тому зовнішність займає одне з перших місць у житті сучасної людини, а особливо жінок, неважливо від віку. І при цьому не важливо, чим займається жінка, скільки дітей вона народила, її першорядне завдання. Завжди виглядатиме на відмінно. Звичайно, жінкам до 20 років поки що рано переживати про проблеми шкіри, викликані старінням. Проте, з віком жінка, як і чоловіки старіють, тому більше з’являється потреба доглядати себе. Але небагато жінок знають, як правильно підтримувати красу свого зовнішнього вигляду, у різні періоди свого віку. Тому найкраще звернутися до професійних косметологів для отримання кваліфікованої допомоги. Косметолог в Ірпені, який працює в нашому салоні краси «Bloomare» надасть вам всю необхідну допомогу для догляду за шкірою.

Як правильно доглядати шкіру в різному віці

Косметологічні процедури в салоні краси Bloomare в Ірпені допоможуть вам омолодити вашу шкіру, відновити її здоровий стан. Якщо ви відносите себе до жінок, які стежать за собою, тоді потрібно взяти за правило: догляд за обличчям у салоні «Bloomare» необхідно проводити регулярно та постійно. Залежно від вашого віку, косметолог Ірпені запропонує вам різні способи догляду:

1. У віці 20-25 років можна доглядати і в домашніх умовах. Найголовніше – це вживати корисні та якісні продукти харчування. Крім цього необхідно проводити очищення, тонізування, зволоження та необхідний захист від ультрафіолету.

2. У вік від 25 до 30 років до домашнього догляду необхідно підключити професійний підхід. В даний період використовуються легкі та приносять додаткову тонізацію та регенерацію косметологічні процедури. У салоні краси «Bloomare» для цього віку ви отримаєте такі послуги як:

  • чищення обличчя ультразвуком;
  • хімічні пілінги (приблизно 1 раз на півроку);
  • пілінг рідким газом;
  • легка вітамінізована мезотерапія для харчування та стимуляції оновлення.

3. У віці від 30 до 40 років потрібно почати регулярно відвідувати косметолога. Він буде стежити за станом вашої шкіри, коригувати і підбирати потрібну косметику для догляду за шкірою, а також проводити процедури, що омолоджують. У салоні краси «Bloomare» для цього віку, ви отримаєте такі послуги як:

  • Біоревіталізація на основі гіалуронової кислоти у поєднанні з пептидами та амінокислотами.
  • Плазмоліфтінг.
  • Нитковий ліфтинг.
  • Фототермоліз, лазерне шліфування.
  • Контурна пластика – ще один чудовий спосіб повернути скульптурну чіткість овалу обличчя.

4. У віці 50-60 жінкам необхідний приблизно такий же комплекс заходів, що й на попередньому етапі їхнього віку. Єдине, що акцент зміщується з замісної терапії, що регенерують на заходи.

Кажуть, краса вимагає жертв, але тільки не в нашому салоні. Чистка обличчя в Ірпені, а також будь-який інший догляд за обличчям в салоні Bloomare пройде для вас безболісно і приємно. Усі ваші турботи займеться професійний косметолог в Ірпені.[/read_more]