Стрижки для чоловіків і жінок, що зміцнюють волосся та зменшують вік

Хто б, що не говорив із віком волосяні цибулини, стають більш уразливими до різного роду впливів. Особливо випадання волосся стає нагальним питанням для чоловіків після тридцяти п’яти. Але проблемою вогнищевої алопеції можуть бути спантеличені не тільки чоловіки після тридцяти п’яти, але також і чоловіки віком і від вісімнадцяти років і навіть жінки. Якщо розуміти в чому причина випадання волосся, то іноді можна обійтися і профілактичними заходами, максимально зміцнити волосся і відвідати перукарський зал, де вам зроблять зачіску, яка не обтяжуватиме волосся коли воно ослаблене, дозволяючи зняти з нього зайве навантаження.

Досвідчені майстри перукарської справи в салоні краси «Bloomare» (Ірпінь) поділяться з вами безліччю секретів для підтримки та відновлення слабкого волосся. Якщо зробити правильну зачіску, можна візуально приховати недостатню кількість волосся. Чоловічі та жіночі стрижки «Bloomare» (Ірпінь) візуально створять об’ємне укладання і дозволять домогтися неймовірного омолодження на кілька років.

Основні вороги волосся — гени, травми, гормони, інфекції

Причинами часткового або повного випадання волосся можуть бути:

 • Спадковість
 • Стреси
 • Травми
 • Опіки (термічні, хімічні)
 • Ускладнення після хвороб та запальних процесів
 • Невдалі зачіски (дреди, африканські кіски і навіть класична зачіска «кінський хвіст» сильно натягують шкіру голови, внаслідок чого частина волосяних цибулин слабшає через постійну напругу, тому нерідкі випадки, коли в місцях частого зав’язування хвостика виникають вогнищеві алопеції).

Основні види випадіння волосся:

 • Облисіння андрогенетичного типу. Це коли причинами можуть бути погана спадковість, або наслідок сильного гормонального впливу. Основні ознаки цього найпоширенішого типу випадіння волосся – поява залисин на лобі та маківці, віскі та потилиця при цьому залишаються незмінними. Стрижка в Ірпені в салоні «Bloomare» для тих, хто схильний до андрогенної алопеції, – це не тільки стрижка чи укладання, це цілий комплекс процедур, від поживних масок для волосся та шкіри голови аж до масажу та трансплантації, щоб приховати проблемні місця.
  Рівномірна алопеція, що дифузно поширюється по всьому волосяному покриву голови. Цей вид облисіння теж пов’язаний з гормональними порушеннями, спричиненим захворюванням щитовидної залози, ускладнень після інфекцій та запалень, у тому числі й шкірних захворювань.
 • Професійна косметика для зміцнення волосся, корисні живильні маски і тільки потім – стрижка та укладання. Ось що потрібно замовляти під час візиту до салону краси «Bloomare». Вогнищеве облисіння породжують черепно-мозкові травми, інфекційні хвороби, порушення імунної системи. У цій ситуації потрібна професійна медична допомога (потрібно відвідати кабінет лікаря-трихолога). Якщо ви зробили собі пересадку волосся, ви можете звернутися в салон краси «Bloomare», де перукар підбере вам ідеальну, стильну і модну стрижку або зачіску, для якої не знадобиться використовувати засоби, що моделюють, з сильно діючою фіксацією.
 • Різноманітні травми внаслідок перенесених захворювань шкіри, операцій, опіків та онкологічних процесів, а також ушкодження через нарощування та плетіння африканських кісок та дредів – це основні причини, за яких виникає рубцеве випадання волосся.