СТУДІЯ ЗАЧІСКИ ТА СТИЛЮ

жіноча стрижка


Докладніше

Чоловіча стрижка


Докладніше

дитяча стрижка


Докладніше

покраска волосся


Докладніше

укладання


Докладніше

реконструкція волосся


Докладніше


ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ? НАПИШІТЬ НАМ У ВАЙБЕР

СТУДІЯ ЗАЧІСКИ ТА СТИЛЮ

Добре виконана зачіска — одна із складових повноцінного іміджу сучасної людини. Наявність акуратної стрижки додає впевненості у собі та надає завершеності образу.
Невід’ємний атрибут
Якісна зачіска і зокрема стрижка в Ірпені — запорука здоров’я волосся та гарного настрою щодня. Справа в тому, що ця процедура має величезне значення і нехтувати нею може призвести до наслідків, таких як сухість кінчиків волосся і неохайний зовнішній вигляд. Саме тому необхідно внести профілактичні візити до майстрів нашого салону у щомісячний графік догляду за собою.

На смак та колір

Наявність великої різноманітності стрижок і укладання (від класичних до екстравагантних) дозволяє кожному вибрати щось своє. Правильний і продуманий вибір зачіски дозволить вам не тільки підкреслити переваги, але і вміло приховати недоліки. Більше того, наші перукарі облагородять вашу шевелюру найкращим чином і ваше волосся вмить набуде блиску, стане більш слухняним, а зовнішність заграє новими фарбами, вигідно виділяючи вас з натовпу.
Жоден навіть найпрофесійніший шампунь не допоможе вашому волоссю, як добре, як своєчасна майстерна стрижка. Ірпінь, Київ, Ворзель, Забуччя – географія наших задоволених клієнтів зростає з кожним днем, до наших майстрів їдуть з інших міст.
Студія зачіски та стилю «Bloomare» може вам запропонувати:
Класичні стрижки (чоловічі, жіночі, дитячі);
Профілактичне видалення посічених кінчиків, шліфування проблемного волосся;
Покраска волосся;
Укладання різної складності;
Лікування та реконструкція волосся.
Будь-якої ви статі, сучасна мода вимагає від кожного привносити навіть у повсякденний образ частку креативу. Майстри «Bloomare» допоможуть втілити у життя всі ваші задуми – у нас кожен знайде «свого» перукаря. Кваліфіковані фахівці застосують найновіші техніки стрижки в Ірпені і знайдуть підхід навіть до найзапеклішого консерватора.
Тільки професійні інструменти, тільки косметика преміум-класу – наші клієнти варті найкращого!