ПОКРАСКА ВОЛОССЯ

мелірування


Докладніше

балаяж


Докладніше

омбре


Докладніше


ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ? НАПИШІТЬ НАМ У ВАЙБЕР

ПОКРАСКА ВОЛОССЯ

Професійно виконане фарбування волосся в Ірпені — це, перш за все, якісний догляд за структурою волосяного покриву. За допомогою барвників та лікувальних наповнювачів до зрілого віку можна зберігати ідеальний природний стан вашої зачіски.
Студія краси Bloomare — це базові послуги з догляду та фарбування волосся та консультації щодо процедур, які збережуть їх структуру.
Модельна зачіска: змінюйте колір та експериментуйте
Колір волосся повністю змінює імідж. Вже завтра після відвідин нашого салону ви будете повністю перетворені, адже разом з нами ви зробите свій стиль бездоганним та повністю індивідуальним. Доля відчиняє двері тим, хто прагне, почніть новий етап з того, щоб виглядати ефектно та яскраво.

Must-have для кожного

Комфорт для клієнтів та професійний догляд за волоссям
Bloomare відрізняється професійним підходом до кожної процедури краси, у тому числі, і якщо ціль вашого візиту до нас – фарбування волосся. Ірпінь буде здивована гармонійністю вашого оновленого стилю.
Кожному клієнту в ході процедури фарбування буде запропоновано:
Підбір фарби за кольором та складом, щоб досягти максимального ефекту при витратах, на які розраховує клієнт;
Базові та посилені засоби догляду за волоссям та шкірою голови;
Легке укладання після фарбування.
Відвідуючи наших майстрів, чоловіки та жінки можуть ефективно впоратися з віковою сивиною, провівши профілактику захворювання волосся та консультацію щодо догляду. Чоловічий майстер підбере не тільки фарбу, яка не буде помітна на волоссі, а й домашній засіб для тонування з біотином, що приховує перші ознаки сивини.