БАЛАЯЖ
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ? НАПИШІТЬ НАМ У ВАЙБЕР

БАЛАЯЖ

Балаяж — це особлива техніка фарбування волосся, що надає їм природних відтінків. Вважається, що тим природніше виглядає зачіска, чим більше відтінків вдасться їй надати. Волосся природного кольору, дійсно, незвичайно відтінене: на довгому волоссі кінчики світліші. Крім того, товщина волосся впливає і на уявлення оточуючих про колір.
Суцільне фарбування позбавляє волосся цього ефекту, тому воно не завжди виглядає привабливо і натурально. Вирішити таку проблему можна, використовуючи саме Балаяж. Ірпінь та прекрасні мешканки нашого міста все частіше віддають перевагу саме такому способу колорування.
Балаяж: ефекти від натуральних до ультрамодних
Балаяж, що виконується майстрами нашого салону, дозволить надати як природну красу волоссю, так і посилити відтінки на них. Цю процедуру можна порівняти з меліруванням, тільки в даному випадку застосовуються засоби як для фарбування, так і освітлення волосся. Техніка відмінно виглядає на світлому природному і фарбованому волоссі і додає зачісці натуральних відтінків. У темних тонах балаяж дає виразні акценти.

На смак та колір

Балаяж та фарбування.
Для кого підійде техніка балаяж:
Відмінно виглядає на довгому волоссі і дозволяє надати відтінків, що грають природно розпущеним;
Дозволяє надати природність фарбованого волосся, яке при тривалому використанні фарбуючих засобів остаточно втрачає свій природний відтінок;
Підходить для дівчат, які хочуть зробити колір волосся більш насиченим та модним, але не хочуть фарбуватися повністю;
Якщо ви — шатенка або блондинка, балаяж здатний зробити колір вашого волосся переливається і красиво-грає на сонці.
Найпрофесійніший балаяж в Ірпені роблять майстри студії краси Bloomare. Найбільше процедура підходить володаркам довгого волосся і дозволяє отримати цілий спектр модних акцентів у зовнішності: від натуральних до красивих декоративних.

РЕЗУЛЬТАТ НАШОЇ РОБОТИ