МЕЛЮРУВАННЯ
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ? НАПИШІТЬ НАМ У ВАЙБЕР

МЕЛЮРУВАННЯ

Мода на мелірування волосся в Ірпені з’явилася досить давно, проте, досі це дуже цікавий спосіб оновити образ і одночасно приховати перші ознаки віку. З меліруванням ваша зачіска завжди виглядатиме свіжо, бездоганно та стильно.
Цей спосіб освітлення волосся підходить і часто використовується для підкреслення іміджу жінками та чоловіками будь-якого віку.
Студія краси Bloomare пропонує абсолютно новий та неординарний погляд на традиційне мелірування волосся. Ірпінь вже сьогодні може скористатися цією послугою
Як робиться мелірування?
Мелірування — це часткове знебарвлення волосся, переважно у верхівки. Робиться аналогічно фарбуванню, але світлому тонуванню піддаються лише деякі пасма. Їх кількість та відтінок може регулювати майстер та клієнт, надаючи зачісці повністю індивідуального вигляду.

На смак та колір

На що варто звернути увагу, вибираючи мелірування волосся в Ірпені:
Це процедура догляду для волосся з використанням фарбуючих і знебарвлюючих складів;
Процедура повністю безпечна і більш щадна для волосся, ніж повне фарбування;
Допустима для дітей, жінок та чоловіків;
Власники мелірованого волосся виглядають більш модно та стильно.
Комплекс послуг для вашого бездоганного стилю
Мелірування виконується часто одночасно з лікувально-відновлюючим доглядом, модельною стрижкою та укладанням. Процедура займає аналогічне фарбування кількість часу, тому варто розраховувати, що візит до майстра-перукаря займе 2-2,5 години.

РЕЗУЛЬТАТ НАШОЇ РОБОТИ