ОМБРЕ
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ? НАПИШІТЬ НАМ У ВАЙБЕР

ОМБРЕ

Якщо уважно придивитися до натурального волосся, то до кінчиків вони будуть значно світлішими. Це з природним впливом ультрафіолету. Техніка фарбування омбре посилює саме цей ефект. Йдеться про освітлення волосся не від верхівки, як це робиться під час мелірування, а від кінчиків. Фарбування проводиться вибірковими пасмами, створюючи дуже цікавий ефект із переливами.
Природне поєднання
Якщо ви хочете надати виразності свого природного світлого кольору волосся, рекомендуємо техніку омбре. Ірпінь має можливість скористатися цією послугою саме у нашому центрі краси.
Не завжди блондинки мають виключно рівний колір і бездоганний вигляд волосся, і часто тонке волосся має натуральний, але невиразний відтінок. Цю проблему можна вирішити, застосувавши омбре-фарбування, помітно висвітливши кінчики. Ефект гри на сонці дозволяє оживити та зробити чудовим образ будь-якої натуральної блондинки чи шатенки.

На смак та колір

Кольорове омбре.
Кольорове омбре в Ірпені підійде молодим дівчатам, які хочуть виглядати влітку нестандартно. Зробіть своє волосся у блакитних відтінках, нагадуючи власниць блакитних кровей, або яскраво-рубінову зачіску, яка виграшно підкреслює образ дівчат зимового типу зовнішності.
Не лише фарбування, а й догляд
Звертаючись до нас за декоративним фарбуванням волосся, наші клієнти також отримують такі послуги:
Базовий лікувальний догляд волосся;
Доступ до професійних засобів фарбування;

РЕЗУЛЬТАТ НАШОЇ РОБОТИ