РЕКОНСТРУКЦІЯ ВОЛОССЯ
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ? НАПИШІТЬ НАМ У ВАЙБЕР

РЕКОНСТРУКЦІЯ ВОЛОССЯ

Реконструкція волосся – це серія косметологічних методів та процедур, що дозволяють відновити структуру волосся, повернути їм природне здоров’я та красу. У розумінні перукарів і косметологів йдеться про методику експрес-відновлення, що показала свою ефективність.
Її можна назвати процедурою ревіталізації, тому що за допомогою натуральних засобів вдається запустити процеси регенерації та природного відновлення. Реконструкція волосся в Ірпені від Bloomare – це найкращі світові пропозиції, які враховують не лише запропоновані технології, а й фінансові можливості клієнта.
Для кого підійде процедура
Реконструкція волосся – це не одна, а ціла серія процедур, спрямованих на вирішення основних проблем. Варто врахувати, що ревіталізація проводиться лише після лікування дерматологічних проблем, оскільки може стимулювати захворювання у стані ремісії. Метод розроблявся для людей, які щодня користуються фенами, плойками, часто фарбують волосся. Він передбачає насичення волосся білковим комплексом, керамідами та амінокислотами, які дозволяють відновити та захистити їх природні властивості.

На смак та колір

Центр краси Bloomare пропонує і вам відчути, наскільки лікувальною є процедура реконструкції волосся. Буча може скористатися послугою, записавшись до нас на прийом.
Процедуру рекомендують:
Чоловікам і жінкам, які мають проблему з волоссям;
Після тяжких захворювань;
Після застосування хіміотерапевтичних курсів;
При «слабкому» волоссі;
Після постійного використання фена, прасок та плівок без захисту волосся.
Процедура особливо підходить людям старшого віку, які не сподіваються повернути свою природну красу.
Склад білкового комплексу
Професійний білковий комплекс, що використовується нашими майстрами для реконструкції волосся, спрямований на швидке відновлення волосся та його структури. Шматочки ДНК вбудовуються в структуру волосся і буквально «ремонтують» його зсередини, так і зовні. Амінокислоти та вітаміни стимулюють місцевий імунітет клітин, оздоровлюючи шкіру голови та волосяні цибулини. Комплекс є досягнення провідних косметологічних лабораторій, що займаються проблемами трихології.

РЕЗУЛЬТАТ НАШОЇ РОБОТИ