ПЛЕТІННЯ ВОЛОССЯ


ПРЕЙСКУРАНТ НА ПОСЛУГИ

ПЛЕТІННЯ ВОЛОССЯ

Плетіння

2 довжина — 200 грн

3 довжина — 250 грн

4 довжина — 300 грн

 

ПЛЕТІННЯ ВОЛОССЯ

Ніщо не робить дівчину романтичнішою, як витончені кіски у волоссі. Ажури, створені з волосся, ідеально доповнюють будь-який образ: професійний, романтичний або можуть стати відмінним вибором на кожен день. Плетіння волосся в Ірпені підходить практично для будь-якого віку та повністю замінює укладання.
Щільне плетіння може зберігати свою форму кілька днів і робити вашу голову доглянутою та обережною без витрат часу. Особливо цей вид зачісок популярний серед школярок та їхніх батьків. Дівчинка з французькою косою виглядає чарівно, при цьому її волосся захищене від різних неприємностей.
Модні зачіски з плетінням волосся
Ви можете замовити зачіски з модним плетінням на урочисту подію або за настроєм. Наші майстри – справжні чарівниці, за вашим бажанням вони виконають плетіння волосся (Ірпінь) будь-якими методами.

На смак та колір

Кольчуга;
З двох, трьох, чотирьох та п’яти пасм;
Косу із джгутів;
Вінок;
Французьку косу;
Плетіння «французький водоспад»;
Ліно руссо;
Коса в косі та інші.
Ми працюємо максимально швидко, щоб у вас відвідування салону зайняло мінімум часу.
Модні весільні зачіски з плетінням
Ідеальна зачіска з романтичним плетінням добре підходить для весіль та випускних вечорів. Щоб виглядати бездоганно, пропонуємо зробити зачіску заздалегідь, випробувати її на практиці. Коли продумані аксесуари, використовуються шпильки для волосся, зачіска виглядатиме бездоганно.

РЕЗУЛЬТАТ НАШОЇ РОБОТИ