Тренди манікюру 2020

Кожен новий сезон інститут кольору Panton називає найактуальніші відтінки. Свіжі ідеї використовують не лише модельєри, а й майстри нейл-індустрії. Щоб бути у тренді, можна використовувати модні кольори, їх сміливі поєднання, оригінальний декор чи сучасний дизайн. Салон краси BLOOMARE завжди йде в ногу з часом і пропонує найактуальніший манікюр із покриттям (Ірпінь).

Модні відтінки 2020

Наймоднішими квітами літа 2020 визнані класичний синій та його легші версії – небесно блакитний, димчасто-синій, блакитний або колір вицвілого деніму. Яскраві відтінки становлять чудовий контраст із засмаглою шкірою, а насичені гармоніюватимуть практично з будь-яким одягом.

Любите класику? Звична палітра теж є у модній лінійці. Літнім трендом став нюдовий місячний колір, легкий відтінок жовтого, теплий кораловий і рожевий. Бажаєте зробити нігті (Ірпінь) у улюбленому червоному кольорі? Вибирайте модний яскравий відтінок, який Panton називає Палаючий червоний, і ви не помилитеся!

Любителі яскравих образів можуть вибрати різні відтінки помаранчевого, насиченого зеленого або сміливі сливові тони – це не лише красиво, а й дуже актуально.

У холодному сезоні базова палітра кольорів зберігається, проте набуває насиченості та глибини.

Дизайн нігтів 2020

Любителям оригінальних дизайнів також буде з чого вибрати. У 2020 році у моді легкий графічний дизайн, який можна використовувати як на кількох пальчиках, так і помірно на всіх нігтях.

У тренді райдужне поєднання кольорів та матове покриття. Салон краси BLOOMARE має величезний асортимент відтінків, тому майстри манікюру можуть запропонувати дизайн у різних відтінках нюду, пастельних та інших тонах. Ті, хто любить класику, але хоче поекспериментувати, можуть обрати звичний французький манікюр, але з кольоровим обідком.

Як і раніше, свіжо і сучасно виглядає градієнт. Для його створення можна використовувати будь-які кольори з модної лінійки, отримуючи яскраві дизайни або благородні лаконічні покриття з легким переходом.

Дуже цікаво виглядають декоративні написи на нігтях. Такий штрих став модним у 2020 році, при цьому використовувати його можна у різних варіаціях – як виділяючи один нігтик, так і створюючи композицію на всіх нігтях.

Квітковий принт актуальний щосезону. Любителі можуть вибирати із напівпрозорих акварельних малюнків, лаконічних сканді або абстрактних нейтральних кольорів.

Стильний декор нігтів 2020

Нейл-індустрія не втомлюється дивувати та пропонувати нові рішення для декору нігтів сучасних модниць, не відстає й Ірпінь. Манікюр у салоні BLOOMARE не тільки підніме настрій, але й дозволить блиснути оригінальним дизайном нігтів. Майстри використовують кольорову фольгу, сяюче втирання, гарне каміння та металеві прикраси, щоб створювати справжнє мистецтво. Багатий вибір готових малюнків дозволить створити актуальний декор та заощадить ваш час.