ДОГЛЯД ЗА ТІЛОМ

обгортання тіла


Докладніше

Безопераційна пластика бюста


Докладніше

кавітація


Докладніше

вакуумний масаж


Докладніше


ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ? НАПИШІТЬ НАМ У ВАЙБЕР

ДОГЛЯД ЗА ТІЛОМ

Правильний догляд за тілом не тільки забезпечить оптимальну ефективність засобів догляду, а й дозволить послабити психосоматичні реакції, що виникають в результаті стресів. Численні заходи, у тому числі антицелюлітні процедури (Ірпінь), які запропоновані для підтримки форм та відновлення шкіри, можна по праву віднести до професійного спа-догляду.
Наших клієнток приємно вразить як комплексний професійний підхід, так і рівень цін. Відвідування Bloomare стане справжнім святом для вашого тіла.

Що входить до комплексу догляду за тілом

Шкіра жіночого тіла реагує на агресивний вплив середовища, стреси та погане харчування не менше ніж код обличчя. При цьому запас часу, який надано жінкам для підтримки своєї краси, потрібно використовувати з користю. Комплекси салонного догляду, які пропонує Bloomare, включають процедури, спрямовані на всі аспекти відновлення. Для клієнток це може бути щотижневою процедурою системного догляду, в момент якої можна ще й чудово відпочити.
Крім того, в залежності від рекомендацій косметолога, жінкам пропонуються найвигідніші антицелюлітні процедури в Ірпені, що включають цілий набір методів:
Безопераційну пластику бюста та обгортання, що відновлюють структуру молочних залоз;
Кавітацію;
Вакуумний масаж.
Усі процедури проводяться за допомогою професійних косметичних засобів від провідних світових брендів.
Відпочинок та догляд
Відпочинок, сон, спорт і правильний догляд — це основні складові краси жіночого тіла протягом усього життя. У нашому салоні кілька разів на тиждень можна відвідати процедури комплексного догляду за тілом, кожна з яких має виражений релаксуючий ефект. Клієнти можуть пройти курс окремих процедур та зробити це у зручний час. Ми чекаємо як жінок, так і чоловіків, які піклуються про себе та свій емоційний стан.