БЕЗОПЕРАЦІЙНА ПЛАСТИКА БЮСТА
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ? НАПИШІТЬ НАМ У ВАЙБЕР

Кому показано процедури

Центр краси Bloomare в Ірпіні пропонує унікальну адаптивну методику, що дозволяє відновити форму грудей кожної жінки. Процедури підбираються індивідуально для одержання вираженого ефекту. Ви можете звернутись також, якщо незадоволені своїм невеликим розміром грудних залоз.
Кому показано процедури
Пластика бюста безопераційним методом може знадобитися у низці життєвих ситуацій та зберегти красу найголовнішої жіночої гідності:
Після косметичних операцій для підтримки ефекту та швидкого відновлення тканин;
Після народження дитини та годування;
При віковій реінволюції тканини грудей;
При особливостях розвитку та конституції;
При різкому скиданні ваги.
Також наші фахівці порекомендують процедури догляду за грудною залозою, які дозволяють уникнути фіброзних змін, що часто виникають після 30 років.

Коли потрібно починати доглядати груди?

Доглядати груди потрібно з підліткового віку. Для молодих дівчат грамотний і регулярний догляд забезпечить повний розвиток молочної залози до необхідного розміру. Догляд полягає у застосуванні дієти та місцевих засобів, які порекомендує косметолог.
Чим жінка стає старшою, тим уважніше вона повинна ставитись до своїх грудей. При цьому не можна розпочинати процедури різко, не враховуючи загального клінічного стану. Будьте впевнені, у нас ви зможете повернути собі гарне погруддя і зробити це безпечно для здоров’я.

РЕЗУЛЬТАТ НАШОЇ РОБОТИ