КАВІТАЦІЯ
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ? НАПИШІТЬ НАМ У ВАЙБЕР

КАВІТАЦІЯ

Поява приладу для ультразвукової кавітації стала справжньою знахідкою для жінок, які не можуть за допомогою фізичних вправ позбутися жирових відкладень. Інновація у світі краси досить швидко стала популярною і продовжує набирати обертів. Простий механізм дії та відсутність побічних ефектів. Ультразвукова ліпосакція стала справжнім порятунком для тих, хто вже повністю зневірився у чудодійній силі апаратної косметології.
Целюліт піде!
Кавітація в Ірпені полягає в тому, що за допомогою спеціальної маніпули фахівець впливає на проблемні зони, попередньо змащені гелем-провідником. Акустичні хвилі, проникаючи через тканини, утворюють у жирових клітинах кавітаційні бульбашки. Через час у клітці відбувається своєрідний вибух, руйнується мембрана, яка стримує адипоцити та тригліцериди. В результаті жирові відкладення у проблемних зонах стають менш помітними, а при правильній терапії після сеансів можуть зовсім зникнути.

Целюліт піде!

Безболісність та ефективність процедури вражає: ефект помітний вже після кількох процедур, при цьому ви не відчуваєте жодного дискомфорту. Однак є перелік рекомендацій, які можуть прискорити та закріпити результат, який дасть кавітація в Ірпені від Bloomare:
Правильно підготуватися до сеансу, відмовившись від алкоголю та жирної їжі. Справа в тому, що залишкові речовини жирових клітин виводяться за допомогою природного процесу. Саме тому варто поберегти вашу печінку та нирки для коректної роботи організму;
Пийте більше води – щонайменше трьох літрів на день;
У комплексі з кавітацією провідні спеціалісти радять застосовувати лімфодренажний масаж – це значно прискорить процес виходу побічних продуктів процедури;
Не перестарайтеся – дотримуйтесь інтервалу між сеансами (не менше 3х днів);
Бажання жінок мати ідеальні форми цілком зрозуміло: ніщо так не піднімає настрій, як привабливе відображення у дзеркалі. Усвідомлення того, що ви прекрасні, допоможе вам завжди перебувати в тонусі і ставати ще краще з кожним днем.

РЕЗУЛЬТАТ НАШОЇ РОБОТИ