ОБЕРТАННЯ ТІЛА
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ? НАПИШІТЬ НАМ У ВАЙБЕР

ОБЕРТАННЯ ТІЛА

У переліку антицелюлітних процедур Bloomare особливе місце посідають обгортання тіла. Ірпінь отримала можливість користуватися такою корисною та ефективною послугою. Адже, незважаючи на досить нехитрий рівень впливу, обгортання залишаються одними з найдієвіших заходів у боротьбі з целюлітом. Це пов’язано з глибоким лімфодренажним ефектом та одночасним інтенсивним насиченням клітин епідермісу поживними складами спеціально підібраних засобів.
Лімфодренаж сприяє виведенню токсинів з організму, відновленню струму лімфи, процесам кровотворення та кровопостачання. Одночасно м’яко розчиняються жирові відкладення, виключивши неестетичні ефекти втрати пружності.
Кому рекомендуються обгортання тіла
Процедура обгортання тіла в Ірпені є універсальним методом інтенсивного салонного догляду. Для її проведення не потрібні спеціальні призначення. Обертання можуть бути проведені як за наявності проблеми зайвої ваги, целюліту, так і немає. Профілактичні процедури спрямовані не лише на збереження природної краси, а й на отримання лімфодренажного ефекту, корисного для здоров’я. Обгортання надають комплексний ефект:

Чи є протипоказання?

Знімають набряки;
Повертають шкірі гарний відтінок;
Сприяють розгладжуванню глибоких зморшок та комплексному ліфтингу;
Повертають тілу легкість завдяки дренажу лімфатичної системи.
Чи є протипоказання?
Будь-яка косметична процедура може мати протипоказання. Проведення обгортань – це цілком безпечний метод, проте вони стимулюють метаболізм, що може негативно вплинути на здоров’я клієнта.
Коли варто утриматися від інтенсивних косметичних процедур:
під час критичних днів;
При ГРВІ, ГРЗ та грипі;
За наявності алергії на косметичні препарати;
При виражених проблемах серцево-судинної системи;
При гострих захворюваннях шкіри;
За онкології.

РЕЗУЛЬТАТ НАШОЇ РОБОТИ