ВАКУУМНИЙ МАСАЖ
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ? НАПИШІТЬ НАМ У ВАЙБЕР

ВАКУУМНИЙ МАСАЖ

Боротьба з «апельсинової кіркою» – це низка процедур, вкладених у поліпшення зовнішнього вигляду шкірних покривів. Інтернет-сторінки рясніють «чудодійними» народними рецептами, а прилавки супермаркетів — кремами, які протягом тижня позбавлять вас цього дефекту.
Однак без комплексного підходу та професійної допомоги результату вам доведеться чекати довго, тому що не існує ні особливої ​​вправи, ні чаю для схуднення, здатного принести вам бажане.
Чудодійний масаж
Насамперед, рекомендуємо записатися на прийом до фахівця, який оцінить стадію поразки та зможе оцінити фронт робіт, адже далеко не всі процедури можна робити всім без розбору. Одним із яскравих представників лінійки процедур з ліквідації целюліту є вакуумний масаж в Ірпені. Його завдання – нормалізувати кровообіг та ліквідувати застої лімфи. Така апаратна процедура проводиться спеціалістом за допомогою спеціальних насадок, які допоможуть вашим формам набути апетитного вигляду. Кількість та частоту сеансів спеціаліст визначає індивідуально. Результатом процедури буде гладка, рівна шкіра без явних ознак «апельсинової кірки».

Коли вакуумний масаж робити не можна?

Не варто забувати, що вакумний масаж в Ірпені має свої протипоказання:
Ломкість судин;
Вагітність та період лактації;
Тромбофлебіт;
Підвищений тиск;
Менструація.
Якщо щось із вищезгаданого списку стосується вас, рекомендуємо розглянути інші антицелюлітні послуги в Ірпені для ефективної боротьби з жировими відкладеннями та пройти додаткову консультацію у лікаря.
Дотримуючись всіх рекомендацій, ви будете насолоджуватися ідеальними контурами тіла та оксамитом здорової шкіри.

РЕЗУЛЬТАТ НАШОЇ РОБОТИ