ПОСЛУГИ ВІЗАЖИСТА

Денний макіяж


Докладніше

вечірній макіяж


Докладніше

професійна косметика


Докладніше

весільний макіяж


Докладніше


ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ? НАПИШІТЬ НАМ У ВАЙБЕР

ПОСЛУГИ ВІЗАЖИСТА

Центр краси Bloomare пропонує професійний візаж (Ірпінь), який максимально підійде для вашої зовнішності, підкреслить її переваги та недоліки. У багатьох жінок незалежно від віку є проблема неправильного підбору макіяжу, що негативно впливає на зовнішність. Наш майстер може це виправити, підібрати повсякденний, урочистий чи віковий макіяж, який зробить кожну нашу клієнтку чарівною.
Декоративна косметика та вибір засобів
Візаж в Ірпені від майстрів Bloomare – послуга, спрямована на створення ідеального образу клієнтки, який делікатно виділить переваги її зовнішності та згладить недоліки. Основна мета майстра полягає в тому, щоб зберегти та підкреслити природну красу та риси обличчя з невеликими та делікатними виправленнями.
Що ви отримаєте в результаті замовлення послуги:
Візажист підбере вам підходящі засоби-основи для макіяжу, глибшу консультацію з догляду можна отримати про нашого косметолога;
Важливим етапом виконання візажу є коректний підбір тональних засобів з урахуванням віку та особливостей овалу обличчя – особа в результаті виглядатиме свіжішою та гармонійнішою;
Підбір декоративної косметики відповідно до цілей – майстер виконує гігієнічний візаж, повсякденний, урочистий та вечірній.
По завершенню процедури клієнтка може бути впевненою у своїй чарівності. Вам залишиться лише посміхнутися, щоб завершити створений образ.

Коли варто до нас звернутись

Ви можете звернутися до нашого візажиста у всіх випадках, коли потрібно виглядати бездоганно:
Підготовка до весілля або випускного вечора;
За необхідності зміни іміджу та кваліфікованого підбору декоративної косметики;
Перед побаченням чи важливою діловою зустріччю;
Коли вам захочеться знову подобається собі та оточуючим.
Послуга візажу рекомендована жінкам різного віку. Ми підкреслимо природну красу кожної клієнтки і зробимо її більш виразною.