ДЕННИЙ МАКІЯЖ
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ? НАПИШІТЬ НАМ У ВАЙБЕР

ДЕННИЙ МАКІЯЖ

Як показує практика, багатьом жінок характерні дві крайності. Представниці прекрасної статі, звичайно, не можуть бачити себе збоку, але це не привід відмовлятися від декоративної косметики або нею зловживати. Денний макіяж (Ірпінь) від професіоналів Bloomare стане вашим базовим чином на кожен день, щоб ви не припускалися помилок інших леді.
Завжди можна підкреслити красу жінки, а в багатьох випадках навіть проявити риси обличчя. Денний макіяж зробить ваш повсякденний образ виразним та збереже стриманість у використанні декоративної косметики.
Яких правил дотримується майстер
При підборі та виконанні денного візажу майстер дотримується загальних правил нанесення декоративної косметики, які мають на увазі догляд за шкірою, візуальну корекцію вікових змін та безпосередньо макіяж.

Коли може знадобитися

Повсякденний візаж передбачає використання м’яких засобів для догляду, які також спрямовані на вирішення проблем шкіри;
Мінеральні тональні основи, пудри, глоу та ілюмінайзери підбираються у глибоко делікатних тонах та у малій щільності. Дуже часто жінки зупиняються на візаж у стилі «нюд», коли косметика ледве видно на обличчі;
Денна косметика має підкреслювати здоровий колір обличчя з легким рум’янцем;
Залежно від іміджу та віку та з урахуванням особливостей зовнішності клієнтці підбирається декоративна косметика.
Завдання нашого візажиста в тому, щоб кожна жінка у своєму новому денному образі почувала себе передусім комфортно.
Коли може знадобитися
Денний макіяж виконується зазвичай у двох випадках: коли клієнтка потребує професійно виконаного та бездоганного візажу, а також у рамках послуги підбору стилю. Ви можете прийти до нас завжди, коли потрібна професійна рука у нанесенні бездоганного макіяжу. Запропонована послуга денного макіяжу в Ірпені доступна за вартістю, що є сюрпризом для наших клієнток.

РЕЗУЛЬТАТ НАШОЇ РОБОТИ