ВЕСІЛЬНИЙ МАКІЯЖ




ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ? НАПИШІТЬ НАМ У ВАЙБЕР

ВЕСІЛЬНИЙ МАКІЯЖ

Весілля – це завжди свято, і будь-яка дівчина має бути чарівною у цей важливий день. Пропонований нашими спеціалістами весільний макіяж в Ірпені ділиться на кілька категорій: класичний та у стилі модерн. Ми завжди прислухаємося, якщо наречена хоче скористатися модними тенденціями у сфері весільної моди та обов’язково враховуємо вік майбутньої дружини.
Застосовувані техніки та правила весільного макіяжу
Особлива увага приділяється макіяжу молодих дівчат. Наш майстер зробить візаж, що підкреслює юність молодої дівчини та її ніжність. Перевага надається макіяжу в стилі «нюд» з акцентом на очі, використовуючи натуральні відтінки, що не заглушають природну красу.
Молодим жінкам пропонується методика, що дозволяє підкреслити особливості зовнішності з яскравішими акцентами у макіяжі. Ми можемо перетворити і наречених старшого віку, надавши їх зрілому образу делікатну чарівність. Якими б не були особливості вашої зовнішності та вбрання, у вас буде ідеальний весільний макіяж. Ірпінь – місто, яке населяють справжні красуні, і вони гідні того, щоб у найважливіший у своєму житті день бути чарівними.

Поради щодо догляду перед весіллям

Перед весіллям рекомендуємо приділити собі особливу увагу. У нашому салоні запропоновані спеціальні програми передвесільної підготовки:
Спа-догляд, заснований на програмах релаксації для розкриття чуттєвості та зниження зайвої ваги;
Експрес-догляд за особою, що дозволяє швидко усунути наявні недоліки;
Програми догляду за руками та ногами;
Сеанси модного візажу та зачіски.
Для наших клієнток буде приємним сюрпризом доступність послуг та приємна ситуація, в яку хочеться повертатися.

РЕЗУЛЬТАТ НАШОЇ РОБОТИ