ВЕЧІРНІЙ МАКІЯЖ
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ? НАПИШІТЬ НАМ У ВАЙБЕР

ВЕЧІРНІЙ МАКІЯЖ

Як часто романтичними вечорами, незалежно від відмовок, що ви втомилися чи давно не присвячували собі час, вам доводиться все-таки виходити «у люди»? У будь-якому з таких випадків потрібно виглядати яскраво та бездоганно. Не відмовляйте собі в задоволенні блищати, добре підготувавшись до вечора.
У салону краси Bloomare спеціально для вас є чудова послуга – вечірній макіяж. Ірпінь, вірніше, її прекрасні мешканки, може скористатися нею, заздалегідь записавшись до наших майстрів візажу. Виділіть на відвідування нашого центру від однієї до трьох годин, і в нагороду отримаєте розкішне відображення у дзеркалі та захоплені погляди чоловіка та близьких. Адже прекрасна жінка робить щасливою не лише себе, а й оточуючих.
Професійний макіяж – 80% успіху
Пропонований нами професійний вечірній макіяж в Ірпені – це авторські напрацювання наших візажистів, які дозволяють непомітно приховати недоліки та виявити переваги зовнішності клієнтки, щоб вона стала чарівною у будь-якому віці. Професійна декоративна косметика та методи, що використовуються, допоможуть приховати недоліки шкіри, змоделювати обличчя, щоб створити гармонійний образ.

На смак та колір

Професійні майстри візаж виконують вечірній макіяж з урахуванням наступних правил:
Щоб обличчя виглядало свіжо і виразно, потрібно експрес-догляд за шкірою;
Застосовуються професійні тональні засоби, які допомагають приховати недоліки, вікові зміни чи особливості зовнішності;
Майстер прагне досягти виразних акцентів, приділяючи особливу увагу очам чи губам;
Декоративна косметика підбирається відповідно до віку.
Щоб бути упевненою в результаті, рекомендуємо замовити послугу професійного візажу заздалегідь. Тоді не тільки ви побачите очікуваний результат, але й майстер відмінно знатиме ваше обличчя, щоб вечірній макіяж зайняв мінімум часу.
Не забудьте про інші послуги
Скористатися пропонованою послугою вечірнього макіяжу можна перед урочистою датою. Це може бути випускний день народження, день закоханих, корпоратив, новорічні свята або особисте сімейне свято, про яке знаєте тільки ви. Чи не відмовляйте собі в задоволенні бути прекрасною.
Для ідеального образу вам знадобиться:
Комплексний спа-догляд;
Манікюр, педикюр та покриття нігтів гелем;
Модна зачіска з плетінням, ефектами балаяж або омбре;
нарощування вій.
Телефонуйте, ми зможемо створити вам ідеальний образ за кілька годин, які пройдуть для вас непомітно та цікаво.

РЕЗУЛЬТАТ НАШОЇ РОБОТИ