ВОСКОВА ДЕПІЛЯЦІЯ
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ? НАПИШІТЬ НАМ У ВАЙБЕР

ВОСКОВА ДЕПІЛЯЦІЯ

У косметологічній практиці є процедури, які, незважаючи на свою тривалу історію, не втрачають своєї популярності. Саме такою є і воскова депіляція. Ірпінь отримала можливість скористатися цією послугою у центрі краси Bloomare.
Воскова депіляція – це нетравматична, недорога та швидка процедура позбавлення від непотрібного волосся на тілі. На відміну від лазерної епіляції, за допомогою цього методу можна видалити дуже світле і тонке волосся, яке залишається «непоміченим» лазером.

Стародавній засіб краси, удосконалений сучасними технологіями

Воскову депіляцію практикують з давніх-давен, її традиційно проводять за допомогою спеціальних восків і смол, які обволікають волосся і при механічному впливі сприяють повному видаленню. Воскова депіляція в Ірпені від Bloomare на 3 тижні повністю позбавить вас від зайвого волосся, а через деякий час вони взагалі перестануть рости. Однак ефект повного видалення вимагатиме підтримки та повторення процедури.
Завдяки вдосконаленим складам, воскова депіляція косметичним воском має ряд переваг:
Безболісна;
Не викликає роздратування;
Припиняється зростання волосся в оброблюваній зоні;
Цілком безпечна;
Не має протипоказань, за винятком пошкоджень на шкірі в області депіляції.
Особливості сучасної воскової депіляції
Розробкою засобів воскової депіляції займається безліч наукових лабораторій та косметичних компаній. В результаті використання нових розробок процедура не викликає дискомфорту через анестезуючі добавки, сприяє відновленню шкіри, кольору і гладкості, істотно скорочує ріст волосся і навіть дозволяє їх повністю позбутися.

РЕЗУЛЬТАТ НАШОЇ РОБОТИ

До

Після