Вибираємо ідеальну стрижку за формою обличчя

Красива зачіска — це чудово, але не завжди красива, зачіска, що вам сподобалася, може підійти вам, так як при виборі зачіски потрібно враховувати ряд факторів, особливо форму вашого обличчя. Тому найкраще з цього приводу проконсультуватись із професійним перукарем. Перукар в Ірпені, що працює в нашому салоні краси, допоможе вам визначитися з зачіскою, що ідеально підходить для вас і зробить її найкращим чином. Погодьтеся, що бували (і не рідко) такі випадки, коли після відвідування салону краси клієнта залишалися незадоволеними своєю зачіскою. В даному випадку зазвичай є дві причини, через які відбувається нерозуміння і незадоволення від результату — це невміння пояснити майстру, чого саме хоче відвідувач і недостатня кваліфікація перукаря. І якщо на другий показник вплинути клієнти ніяк не можуть, то в першому випадку можна передбачити ситуацію заздалегідь. Для цього потрібно знати, які зачіски підійдуть саме вашому типу обличчя, а не сліпо слідувати модним тенденціям.

Яку геометрію має стиль?

Фахівці перукарі салону краси «Bloomare» в Ірпені знають, що стрижка людини є частиною її іміджу. Тому, перш ніж створити вам маленький шедевр, вони вислухають усі ваші побажання, але висновки зроблять з професійної точки зору. Стрижка в Ірпені в салоні Bloomare не має незначних деталей, все дуже важливо, кожна деталь до найменшої.

Під час створення вашого образу майстер враховує вашу:
• природну структуру волосся
• стан пасм та їх доглянутість
• колір локонів (темні тони візуально звужують обличчя, світлі локони – роблять ширше)
• форму особи.

Чоловічі та жіночі стрижки в Ірпені варто підбирати за своєю формою обличчя, адже обрана вами зачіска може не лише скоригувати ваш зовнішній вигляд, а й форму вашого обличчя. Наш салон краси «Bloomare» в Ірпені цінує свою репутацію і зробить все можливе, щоб ви пішли задоволеними, з результатом, що перевищує ваші очікування.

Типи та форми обличчя:

  • Овальний тип. Найнеобмеженіший типаж. Загалом люди з цим типом обличчя носять будь-які стрижки. Винятком може стати гладка зачіска на довгому волоссі та з рівним проділом. Вона звужує чоло. Віддайте перевагу тим же довгим локонам, але з чубчиком або бічним проділом. Якщо хочеться коротка стрижка – тоді ідеально підійде коса чубчик.
  • Круглі тип. З цією формою особи, не можна носити жодних густих і широких чубчиків, а також горизонтальних ліній з прямим проділом. Виберіть багатошарові стрижки зі зміщеним до маківки об’ємом. Але якщо дуже хочеться чубчика – то краще вибрати асиметричну та багаторівневу.
  • Квадратний тип. З таким типом обличчя не можна носити прямі локони з відкритим лобом, коротке волосся до підборіддя і зачесане пасма. Асиметричні стрижки та косі чубки, з легкими спадаючими пасмами ідеально пом’якшують цю фігуру.
  • Трикутний тип. При цьому типі обличчя не дуже ефектно виглядають зачіски з короткими і густими чубчиками, а також ультракороткими стрижками. Намагайтеся навантаження перенести в ділянку підборіддя.

Стрижка в Ірпені в салоні «Bloomare» стане для вас реальним перетворенням. Ви відразу поринете в атмосферу добра і привітності, як тільки переступите поріг закладу. Далі майстри перукарського мистецтва Ірпені продемонструють свій професіоналізм та досвід, щоб у результаті ви стали ще привабливішими!